Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ma tényleg eljön a világvége?...

Ma tényleg eljön a világvége? Szerintem nem. Egy nagy baki az egész! ( többi lent)

Figyelt kérdés

El is magyarázom,miért gondolom azt,hogy ez a világvége sztori egy nagy baki ! Ugye írták meg a videóban is láttam,hogy napkitörés és földrengés lesz blablabla,de én rátaláltam erre. "Állítják,július 29 -én Jézus visszatér a Földre. Ebben a pillanatban a föld pólusai megcseréldnek és hatalmas földrengés lesz." Ez az egyik legnagyobb hiba,amit elkövettek. Jézus mondta,hogy: "Arról a napról és óráról pedig senki sem tud, az ég angyalai sem, hanem csak az én Atyám egyedül."

Aki kitalálta,erre gondolhatott volna,de nem...Nyugodtan szóljatok,ha nincs igazam. :) Csak elmondtam a véleményem erről.

Egyébként itt a link,ahol olvastam : [link]

És itt : [link]

Nem érdekes,hogy a két cikkben ugyanazt írják ?

És még annyi,hogy sem az Index,sem pedig más hírportálok nem írnak arról,hogy 29-én itt a világvége.Még más,külföldi oldalak sem.No comment.



2016. júl. 29. 08:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%

Ajh, komolyan elhiszed, hogy lesz ilyen egetrengető hatalmas katasztrófa?

Nézd, lett már volna 2000-ben, 2002, 2004,2006,8, 9,10,12, konkrétan majdnem minden évben van, nem unalmas még?


És akkor mi van, ha nem történik meg, előveszi bárki is ezeket az embereket, mert ostobaságokat terjesztenek, és ráadásul hazudtak is? Nem!


Jaj de várjál, most hogy mondod....

JÖN A VILÁGVÉGE, 2016. 08. 01 IGAZI VILÁGKATASZTRÓFA!!!!

ÚRISTEN!!


Csak egy velem beszélő felsőbb lény, akiről senki se tud semmit, megosztotta velem azt, hogy MOST MÁR TÉNYLEG LESZ VILÁGVÉGE!

Fel fog robbanni a föld, a madarak megkergülnek, és a nap is háromszor erősebb lesz!


MENEKÜLJETEK AMÍG CSAK TUDTOK!

2016. júl. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
/remélem senki se fogja komolyan venni, de az itt olvasókból kinézem, hogy lesznek akik valóban pánikba fognak esni... első voltam./
2016. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem!
2016. júl. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

szia én augusztusba várom, mert az hasonlitani fog a decemberire, ugy tünik... meg jövö tavaszra is, az meg legyen diadali és nyilvánvaló... :D

Tavaszal volt a japán földrengés is, rá fél nappal késöbb költöztem be oda, és pár nap, 1-2 hét alatt le is zajlott az egész... xD

Mostmár itt csak 1 szint van hátra, könnyü elérni ha sikerül, ez olyan nehéz mint 7szer egymás után megnyerni a lottót, csak nem olyan egyszerü hanem feladatai olyan nehezek, és sokfélék... azon a szinten valószinüleg kicsit nagyobb lesz ennél a fényes szikra, és szabadság lesz :* nem lesz már anyagi akadály, luzerségböl aztán elég kevés ember fog csak ismerni de a legnagyobb energiával, meg ilyesmi.. xD

na csumpa... xd

2016. júl. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan oldalt linkteltel, aminek semmi valossg alapja nincs..
2016. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl idős, de legalább 10 világvégét éltem már túl.
2016. júl. 29. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Angyalok, jézus? Hát érted nem lenne kár, az biztos! :D
2016. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#1-es: Én sem hiszem el,mint írtam,egy NAGY BAKI az egész.

#5-ös: Igen,azért linkeltem,mint írtam, a hírpotálok nem írják ezt a hülyeséget.

Amúgy köszi a válaszokat :D

És még egyszer mondom,NEM LESZ VILÁGVÉGE, a kérdésbe kiírtam !

2016. júl. 29. 12:19
 9/30 A kérdező kommentje:
Utolsó,nem írtam oda angyalt,csak Jézust.Az idézetével magyaráztam,hogy ő sem tudja,hogy mikor jön vissza a Földre. Ezzel magyaráztam meg ezt a világvége hülyeséget.
2016. júl. 29. 12:22
 10/30 anonim válasza:

Kedves kérdezp !

Én is láttam youtube-on azt a videót,megnéztem a linkeket is. Beírtam a keresőbe,hogy világvége 2016 július 29 és tényleg nem adta ki az indexet,csak ilyen hülye oldalakat, a világ titkai stb.

Az észrrevételeddel kapcsolatban annyit,hogy tényleg elkövették ezt a hibát,hogy Jézus visszajön a Földre,napkitörés lesz stb. Ez az egész úgy ahogy van,baromság. Aki nem vette volna észre,figyelmébe ajánlom a kérdés alatt Jézus válaszát. :)

2016. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!