Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Figyelem, akiknek elegük van...

Figyelem, akiknek elegük van a világvégékből, azoknak itt egy újabb világvége dátum:2016 október 31. Ezek az idióták megint kitaláltak egy jóslatot, nem unják még? Miért kell ijesztetni az embereket? Teljesen ki vagyok borulva! (többi lent)

Figyelt kérdés

Itt a videó linkje,annak,akit érdekel : https://www.youtube.com/watch?v=6HPrfFvkEj0&spfreload=10

De szerencsére van valaki,ezt megcáfolja.Annak is itt a linkje: https://www.youtube.com/watch?v=b_elb8aj3Bc

Ti nem unjátok már ezt a sok baromságot ?

Egyébként az első videónál a kommentek le vannak tiltva. A júli 29-esnél nincs letiltva,oda rengetegen írtak. Még én is,tény , hogy google fordítóval :D De már kitöröltem a választ,amúgy a kommentben mindennek lehordtam azokat,akik ezt csinálják.Nekem már rohadtul elegem van ezekből az idiótákból,mi a francért kell ijesztgetni az embereket ???? Elmondaná valaki ??? A videót 6 millióan látták már egyébként. Ja,és magyar oldalakon nem jelent még meg sehol ez a hír,csak ezen a rohadt youtube-csatornán. Ezek tényleg nem unják még,hogy hülye dátumokat találnak ki miközben nem válnak valóra ? Nem tudnak mással szórakozni ? Mások ijesztgetésén kívül vannak másfajta szórakozási lehetőségek is.Bocsi,csak ebből most lett elegem.:) Ti nem unjátok már ezt ?


2016. aug. 11. 01:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ezeken csak röhögni szoktam. Vicces belegondolni, hogy mit kezdenek magukkal ezek az emberek, miután vége a világnak. Nem tudom, miért kell ezen annyira kiborulni. Ha minden idiótán kiborul az ember, akkor 5 perc alatt idegroncs lesz!
2016. aug. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 I Anica válasza:

de, rohadtul unom :D ezt még nem láttam :D de már nem is érdekel...és a világot sem akarom megváltani...de mikor minden évben 10x van világvége, és tv rádió stb. is ezt zengi..számomra vége van már akkor><

sajnos egyre kevesebben olvasnak könyvet, újságot, amiből megtudhatnák, hogy tényleg mikor lesz világvége.

gondoljunk most a természet adta dolgokra, meteor, szupernova,másik galaxis is belénk jön majd elvileg :D de az utóbbiak is csak évmilliárd távolságra vannak még...addig a tömeges ostobaság pusztít (sajnos).

2016. aug. 11. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"mi a francért kell ijesztgetni az embereket? ... A videót 6 millióan látták már"


A válasz ott van a kérdésedben.

A félelem óriási reklámerő, főleg a halálfélelem.

Nézettséget generál, a nézettség pedig pénzt hoz.


Ezzel az otthon összetákolt videóval a készítője a havi keresete 3-4x-esét hozta össze reklámpénzben, mint amit a tehenek gmanajozásáért általában kap.

2016. aug. 11. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mindmeghalunk!!! ***** válasza:

Mindmeghalás nélkül unalmas lenne az ezo kategória.


Jönnek a reptoidok lézerágyúzni megint meg a nullsík meg gammalyuk meg minden meg megyünk a lecsóba mindmeghalni a szkeptikusok pedig ki lesznek borulva !!! meg a trollok sikítva hánynak a teherautóra na erre varrjatok gombot szkeptikusok! erre mit léptek? mit gondólsz?

2016. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt ugye az én válaszaimból vetted az egyik kérdésnél? :D
2016. aug. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen,utolsó :) :D
2016. aug. 11. 21:18
 7/13 anonim ***** válasza:
Örülök neki hogy inspiráltalak :D És köszi hogy a helyemben is megkérdezted, mert terveztem már hogy én is kérdezzek ezzel kapcsolatba egy hasonlót... eleve abból lehet tudni hogy kamu, hogy le vannak tiltva a megjegyzések és az értékelések!
2016. aug. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg a magyar oldalak sokszor csak akkor írnak ilyen világvégés cikket, ha közel vagyunk ahhoz a dátumhoz... pl ami volt július 29.-én azt is csak 1-2 héttel kezdték ezerrel tolni a bulvárlapok...de ami a legröhejesebb, hogy belemagyarázzák az egészbe hogy "na most már tényleg, mert tudósok állítják" tudósok a nagy ló***zt, inkább ki se mondom hogy kik állítják... azt meg pláne nem hogy kik hiszik el!
2016. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Tuti, hogy nem akkor lesz!!!!!!

.....mert én november 1-én leszek 18 :D és megtiltom, hogy akkor legyen :D :D :D :D


am nagyon elegem van ezekből nekem is

2016. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Egy újabb világvége? Alig várom már, utána mindig úgy érzem, hogy egy túlélő vagyok.
2016. aug. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!