Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kiprobáltam a harmadik szem...

Kiprobáltam a harmadik szem meditációt és azóta fáj a fejem éa nagyon rosstul vagyok lehet hogy valamit nem jól csináltam?

Figyelt kérdés
Bár nem hiszem mert csak nézni kellet a videot a csakrák miatt.Ugye bajom nem lesz??Normális választ várok!Ja és tudom hogy szórakoztam tegnao de akor is ez most egy komoly kérdés.Előre is köszönöm a válaszokat.

#szem #rossz #videó #harmadik #meditáció baj
2016. aug. 14. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Csináld csak, akár hónapokig is, de ne lepődj meg ha pszichés betegség, ne adj Isten elmegyógyintézet lesz a vége... :(


Inkább a szíved nyisd meg. Szeresd önmagad feltételek nélkül és másokat is. Tudj elengedni és befogadni és a jelenben élni. Ez számít igazán. A 3. szem csak a szellemvilágba fog egy átjárót létrehozni Neked, amit ha nem bír el a szervezeted ( konkrétan az étertested energetikailag ) akkor diliház, idegösszeroppanás, vagy fizikai betegség is lehet idővel a vége. Én már megjártam ezt az utat.


Amúgy is az érzékelés nem 3. szem által megy végbe, a szívcsakra felel a másokba beleérzés, múltba - jövőbe beleérzés képességéért. Semmi köze a harmadik szemhez. Dobd ki a fejedből a sok new age baromságot, mert nem tiszta forrásból származó "tudás". Te dolgod innentől már, mit teszel. Remélem a szívedre hallgatva döntesz, és nem engedsz az egónak.

2016. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Legoman ***** válasza:
52%

Nem mondd hülyeséget az első hozzászóló.


Egyébként valószínű, hogy rosszul csináltad. A túlzott koncentráció se jó, mert akkor fejfájás lesz a vége. :)

Akkor lesz csak pszichés baja, ha nem bírja majd idegileg a dolgokat, és kikészül.


Egyébként tényleg elég csak fejlődnöd, és a szellemed is fejleszteni, mert azzal együtt a csakrák is fejlődnek.

2016. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat bocsi ha késsön irok vissza de nem jelez ez a r*k
2016. aug. 14. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

Legoman jól írja. Hallgass ránk, és nem lesz semmi gond. Amúgy ez a csakrás dolog is marhaság, igazából energiacsatornák vannak az étertestben, valamint az emberi szív is rendelkezik önálló idegrendszerrel, mint az agy. Az alapján érzékelsz dolgokat. Sőt igazából, szerintem a lélek képességei ezek a dolgok. De ahogy tisztul a lélek kialakulnak maguktól a képességek, és akkor már biztonsággal tudod használni őket.


[link]


Ezt érdemes elolvasni. :)

2016. aug. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Nem fog diliházba kerülni, ha megfelelő sorrendben csinálja.

Ne egyből a legnehezebbnek kezd neki, (feltételezem a többi csakrád még nincs kinyílva).

Nézz utána a "kundallini erőnek", de csak ésszel!

Most azért fájhat a fejed, mert az energetikai egyensúlyod felborult.

Nem hogy a tested, de a lelked is erősen megérzi.

Ne nézz többet ilyeneket (szerintem)

2016. aug. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%

olyan mint szűzen, 16 évesen egy címlaprányra nyomulni.

felesleges.

2016. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ortilio ***** válasza:
Az első felhasználónak teljesen igaza van. Inkább a szíveden dolgozz! Nekem egy erősebb meditáció után, vagy néha spontán hajlamos kinyílni de mindig inkább "becsukom" mert elég felkavaró tud lenni. Kizárólag hiteles mester felügyeletével játssz vele, persze ha valóban ez a Te utad....
2016. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!