Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sikerült bárkinek is bevonzani...

Sikerült bárkinek is bevonzani bármit tudatosan amit nayon szeretett volna, ha igen mik a taktikák? Vagy ismertek bárkit is akinek sikerült? Olvasom a Hicks könyveket + vidik, egészen érdekes és megkapó amiket mondanak.

Figyelt kérdés

2016. aug. 15. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült. Szó szerint úgy, ahogy megfogalmaztam.

Utólag viszont kiderült, hogy pontosabban kellett volna fogalmaznom.

2016. aug. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Abban az értelemben amire te gondolsz, nem, mert csak egy nagy szélhámosság az egész. Ha ülsz egy sötét szobába, és csak mantrázod amit szeretnél, hiába, soha nem fogod "bevonzani" mert ebben az értelemben hazugság az egész. Viszont légy motivált és tegyél a vágyaidért akkor valóra válhatnak. Ebben nincs semmi áltudományos meg szélhámos spirituális maszlag.
2016. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%

Igen sikerült, csak akarat és hit kérdése.

Nézd meg a Titok.c filmet :)

2016. aug. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%
Én eddig tudatosan bevonzottam mindent az életembe amit akartam, annyi volt a taktikám hogy tudatosan tettem érte ahelyett hogy csendben nyáladzva képzelegtem volna ezeken a dolgokon mert pár szélhámos szerint ez segít és ehhez csak a könyveiket kell megvenni, amivel bevonzzák magukhoz a balekok pénzét.
2016. aug. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
44%
Bevonzottam mindazt amit akartam... Tudod mi a titka: Nem hinni semmi s senkiben csakis magadban s tegyél meg mindent a cél/megoldás érdekében. Nem kell ide ilyen olyan könyv stb csak magadba kell hinned s cselekedned.
2016. aug. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!