Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Most ez jövendő mondás vagy...

Schinichi kérdése:

Most ez jövendő mondás vagy mi a bánat? A következő kérdésemet nem tudom pontosan hova sorolhatnám, de remélem valaki sejti mi is a helyzet mert már annyira kiváncsi vagyok hogy idegesít

Figyelt kérdés

Szóval mondok pár példát ami elég gyakori nálam

Pl alig öt perce

Egy lányra gondoltam , akit ismerek , de két éve eltünt , nagy valószinűséggel elrabolták... Épp arra gondoltam bárcsak elő kerülne már , szegény még fiatal is ráadásul , erre a facebookon látok róla képeket , amiket egy oldal kér hogy mindenki osszon meg , hátha segít őt előkeríteni

Vagy van egy lány barátom aki kb 3 éve Pestre költözöt

Ritkán , kb 3 dumálunk , de mikor beszélünk előtte egy nappal mindig eszembe jut

Magyarán az ismerősömre gondolok , és ő másnap rám ír

De ez nem egyszer max kétszer fordult elő

Az utóbbi legalább 6 beszélgetésünknél ez volt

A következő példa nem olyan gyakori , de ez is sokszor volt már , hogy egy filmre gondolok, amit már láttam de ujra szivesen megnézném , erre még aznap vagy következő nap megy a reklám a tv-ben hogy nemsokára adják a filmet... Sorolhatnam még bőven a példákat!

Még talán annyit lenne érdemes elmondanom hogy gyakran van deja vu érzésem

Sokszor elég erősen , van hogy csak kis jelentéktelen pillanatokat érzek "ismerős ismétlésnek az életemből"

Én ezt nem viccből írtam ki , talán nem is tünik olyan egetrengetően nagy dolognak más szemszögéből , de ha valaki mégis tudna nekem bármi okosat mondani az ilyen jelenségekről ( vagy nem is tudom hogy hívjam ezeket) , annak hálás lennék

Esetleg akikkel hasonlo dolgok megesnek?



2016. jan. 24. 21:59
 1/7 A kérdező kommentje:

Ritkán , kb 3 havonta dumálunk*

Bocs

2016. jan. 24. 22:03
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Ilyenek, amiket elmondtál, velem is szoktak történni.

Nem tudom, minek hívják, de mivel tudatosan nem tudom irányítani, ezért nem sokra megyek vele.

Apróságok is néha, pl. a napokban elmentünk vásárolni, és előtte sokáig néztem a telefonomat, hogy nem kellene-e vinni. Végül otthon hagytam. Erre egy fickó elesett az úton, vérzett és mentőt kellett hívni, amit ugye nem tudtam, mert nem volt nálam a teló, másokat kellett megkérni. Pedig bakker annyira egyértelműen megéreztem, hogy kellene.

2016. jan. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 holnaptegnapja ***** válasza:

Elolvastam amit írtál.


Ha ilyeneket publikálsz, magad alatt vágod a fát.

(kevesen értik ma még)

2016. jan. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én sem igazán értem , de példáulezt se hogy magam alatt vágom a fát ,csak mert ezeket leírtam

Elmondanád hogy miért?

2016. jan. 24. 22:35
 5/7 Ozmium42 ***** válasza:
0%
Megerősítési torzításnak hívják, és mindenkinél megesik. Nem jegyzed azokat a gondolataidat, amik nem jönnek be.
2016. jan. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Legoman ***** válasza:

Szerintem puszta megérzés.

Ilyen minden embernél van.

Minél jobban figyelsz rá, annál hatékonyabb. :)

2016. jan. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Laylah ***** válasza:
Megérzés, valóban. :)
2016. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!