Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Össze vesztem anyámmal, mit...

Össze vesztem anyámmal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igen ez a kategória bocs. A lényeg, hogy 16 leszek pár hónap múlva és most megint ossze kaptunk. Sokszor van ilyen. Most azon,hogy menni alartam boltba és kimentem befujno magam. Ő erre:

Minek készülődsz fél orat, én meg modmtam neki, hogy 7 perce készülök és vérig állította be is tudtam volna bizonyítani, mivel mielőtt elkezdtem készülődni írtam egy üzenetet. De hallani se akar róla. Most duzzog és meg van sértődve. (A helyesírásért bocs)



2016. aug. 19. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell tanulnod nem kötni az ebet a karóhoz.


Bizonyos szintig rá lehet hagyni az emberekre a hlyeségüket!


ennyi!


Amúgy szerintem nem történt semmi. Estére minden a régi lesz

2016. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Ez de durva!!!!
2016. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
76%

1. NINCS BOCSÁNAT!!!

2. És 7 percen keresztül fujkorásztad magad? :D

3. Majdnem 16 évesen az ember fiának már tisztában kellene lennie azzal, hogy melyik kesztyűt érdemes felvenni és hogy lehet az orbitális veszekedésen kívül az ilyen helyzetet kezelni. (Súgok: ilyen pitiáner szarokat nem, illetve, ha annyira rohadtul zavar, és biztosan tudod, hogy nem kapsz érte akkor pofont, hogy a kínai nagy fal adja a másikat, legközelebb pillanatok alatt összekapod magad és a legangyalibb mosolyodat elővéve, abszolút játékosan közlöd anyukáddal, amit ő ilyenkor veled szokott...)

2016. aug. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Előző, remélem, hogy csak poénkodsz...
2016. aug. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kéz. Nem mindenkivel értettem egyet de köszi ☺.
2016. aug. 31. 01:16
 6/6 anonim válasza:
Ha tényleg összevesztél vele akkor az nem jó hír! :(
2018. máj. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!