Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mi kell ahhoz hogy egy kutyát,...

Mi kell ahhoz hogy egy kutyát, két macskát külföldre vigyek? Nagyon össze vesztem anyámmal, nem először! És elakarok utazni, tesómhoz.14/L

Figyelt kérdés
De vannak állataim, nem akarom hogy menhelyre kerüljenek, anyám tuti nem gondoskodna róluk. Mi kell ahhoz hogy kivigyem őket külföldre? Milyen papírok kellenek.? Milyen oltás? És ezek kb mennyibe kerülnének?

2014. márc. 8. 11:46
 1/6 anonim ***** válasza:
14 évesen te nem mehetsz sehova, ha az anyád nem engedélyezi. Márpedig nem fogja szerintem, szóval felesleges is ezen gondolkodnod. Amúgy az kell hogy meglegyenek a kötelező oltásai, chipelve legyen, útlevél kell nekik.
2014. márc. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az első válaszoló írja, plusz még ha 18 lennél is, az nem úgy működik, hogy kérdés nélkül beállítasz a tesód külföldi albérletébe 3 kisállattal, mert esélyes, hogy a lakás tulajdonosa mindenkit kihajít.
2014. márc. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Anyám nem fog bele szólni, mert nem igazán foglalkozik velem, örülne ha elmennék. Nem albérletbe lennének!
2014. márc. 8. 12:55
 4/6 anonim ***** válasza:

ÉS kicsilány mégis ki fizeti majd a költségeket szerinted? Nem 2 forint, nemhogy a te kiutazásod, de a 3 állat feltételeit megteremteni sem.

Ha nem foglalkoznak az állataiddal, gondolom se oltva se csippeltetve, mert ahogy beállítod anyukádat biztos nem fizette ki.

Beszéltél már egyáltalán tesóddal? Nem csak az albérletről van szó, de ő sem biztos, hogy örülne 3 "kolonc" állatnak. Beszéled profin a nyelvet, vagy csak ki akarsz menni a vakvilágba? Tesód megteheti, hogy eltartson téged és az állatokat, tudja a kinti árakon fizetni az állatorvosi költségeket? Vagy csak te jól kitaláltad, hogy mész, és viszed őket is, a többi gondolom már nem érdekel.....


De hogy a témánál is maradjak, kötelező oltások, chipp, kisállatútlevél, orvosi igazolás, hogy nincs fertőző betegsége, egyes országokban még ezek meglétével sem engedik be az állatokat, maximum több hónapos karanténnal.

2014. márc. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

És tesód támogatja az ötletedet, hogy odaköltözz állatokkal meg minden?

Mi baj anyuddal? Nem lehetne vele jobb kapcsolatot kialakítani, kibékülni, stb? Szerintem 14 évesen akkor sem költözhetsz el ha anyád dob ki...

2014. márc. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tesóm engedi! A nyelvet beszélem majdnem rendesen! Az állatok is mehetnek/mehetnének mert ö szereti öket. Be vannak oltva chip is van benne! azt ÉN oldottam meg!



köszönöm a válaszokat

2014. márc. 16. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!