Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ouija tabla hasznalata keszite...

Ouija tabla hasznalata keszitese tobbi kent?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Keszitettem egy ouija tablat. Egy vago deszkara felirtam az abc-t a szamokat egy igent meg egy nemet es egy viszlatot. Minden este eloveszem mar 4 ik napja es meggyujtok 3 feher gyertyat es egy kupicas poharat koroztetel korbe vagy nyolcas alakba . neha megallok es kerdezem hogy itt van e rajtam kivul valaki ha igen valasuoljon. Van itt rajtam kivul valaki? ... Ezt nagyon sokszor altalaban fel orat legalabb probalkozok egyedul de semmi. Kerek szabad lelkeket akik tudnak nekem segiteni de semmi. Nem tudom... Biztos jo az ouija tablam? Lehet vago deszkara nem lehet csinalni? Vagy en csinalok valamit risszul mert masra kene gondolni vagy kerdezni? Mi lehet a gond? Vagy egyedul nem lehet?


Olyan valaszokat nem akarok hallani hogy ne csinald vagy hogy szellemek nem leteznek stb... Segitseget akarok. Nem megy :( mit kene tennem ?



2016. aug. 23. 02:41
 1/10 anonim ***** válasza:
En probaltam mar sok fele tablaval, nem fognak megjelenni csak mert te azt akarod.
2016. aug. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha a szellemidézés ilyen egyszerű lenne, akkor csak úgy nyüzsögne mindenfelé a sok Casper. Nem hinném, hogy egy egyszerű írásjeles táblával vissza lehetne hozni a holtak lelkét.

Meg aztán, el tudod képzelni, mi történne, ha valakinek netán sikerülne, és valami gonoszabb fajta szellem jönne át, aki mindenkit legyilkol az útjában. Ha valóban létezne lehetőség szellemek megidézésére, nagy valószínűséggel senki nem tudna róla, pontosan ezért.

2016. aug. 23. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is készítettem egyet pár éve, nekem sem működött.

Szerintem nem a tábla minőségével van gond, talán inkább a tudatállapotunk nem elég nyitott hozzá.

2016. aug. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Keszitettem egy ouija tablat"

Nos, itt a hiba!

Azt HISZED, készítettél, pedig csak lemásoltad.

Tudásod, szellemi felkészültséged nincs meg használatához.

Nem a tábla nem műxik, hanem te nem tudod használni.

Meccsoda különbség!

2016. aug. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezert is kerdeztem meg ezt a kerdest hogy mivel can a baj? Akkor hogyan hasznaljam?
2016. aug. 23. 12:51
 6/10 anonim ***** válasza:

nem ouija táblád van hanem egy elb.szott vágódeszkád.

kb mintha játéktelefonnal hívnád anyádat.

meg fogja érezni, mert az anyád, de nem műxik.


ez a te bikaszott nagy szerencséd!

2016. aug. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 homo ludensz ***** válasza:

Nem a táblán van a hangsúly sőt amit magad csinálsz inkább a tiéd mint ha vettél volna valami csicsásat készen. Majd egyszer elmondom miért.A kupicás pohár is elmegy főleg ha nagyít is az alja. A mi világunk és a szellemvilág más rezgésszinten működik. Meditálj előtte hogy valamennyire kiszakadj a mindennapok rezgésszintjéből. Légy teljesen laza és ne akarj erővel semmit.Lágyan tedd a kezed (1-2) ujjad a pohárra és akkor már csak arra figyelj "akit" név szerint megidéztél.

Lehet az régen elhalt személy pld. akiről gondolod hogy válaszolni fog az általad feltett kérdésre. Valahogy ilyenformán megy ez.....

2016. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vágódeszka :DDDDD
2016. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 homo ludensz ***** válasza:

Tegnap a youtubon megnéztem egy filmet mert Quija tábláról végül is a szellem megidézéséről a tábla segítségével.

Valami Démoni Játék vagy ilyesmi volt a címe.

Mondhatni hogy elgondolkoztató. Kérdező ajánlani tudom hogy nézd meg.

2016. aug. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tudatlanul, hozzáértés nélkül akarod használni a magad készítette Ouija táblát.

Egy szerszámról kevés azt tudni, hogy mire jó, azt is kéne, hogyan.

Te még az első részt sem tudod.

Ha annyira lenézed az ezoterikát, hogy képesnek vagy gyakorolni minden (alap)tudás nélkül, akkor soha nem is fog sikerülni!

2016. aug. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!