Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért kell átverni az embert?...

Miért kell átverni az embert? Miért nem kehet igazi árut eladni?

Figyelt kérdés
Egy ezoterikus (vagy milyen...ahol füstölők, kövek, buddha szobrok meg ilyenek vannak) boltban voltam egyik nap, voltak kirakva állítólag hematit gyűrűk. Na gondoltam veszek egyet. Hazajöttem, megnéztem, hogy mágneses-e (mert a hematit nem az) és az volt... Miért kell átverni az embert? Miért nem lehet eredeti árut eladni?
2016. aug. 27. 20:49
1 2
 11/13 homo ludensz ***** válasza:

Amennyiben a gáz és áramszolgáltató valamint a vízművek és a telefontársaságnak elég a számlára ráírni és visszaküldeni hogy"Isten fizesse meg" és az nekik oké akkor a boltból is ki lehet dobni a pénztárgépet.

Hetente egyszer tényleg összejöttünk míg üzemelt mi reikisek és ingyen kezeltünk sok sok visszajárót meg aki igényt tartott rá.

2016. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség, a szolgáltatók valóban létező dolgokat szolgáltatnak az ezoterikus meg értéktelen kacatokat amikre ráhazudik valamilyen nem létező dolgot. Az Isten fizesse meg pont egyenlő értékű, de ha már ennyire ragaszkodsz a pénzhez fizethetnének neki játékpénzzel ami pénzenergiát ad.
2016. aug. 29. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 homo ludensz ***** válasza:

Nem ragaszkodom a pénzhez jobban mint más. Ezoterikus boltom sincs,nem is volt csak leírtam hogy a boltban árulhat sapkát vagy óvszert ami áramot,gázt stb. elfogyasztasz azt értelemszerűen ki kell fizetni. Soha senkit nem cibáltak be egy ilyen boltba sem,mindenki kíváncsiságból vagy már céltudatosan nyitott be míg működött. Akinek a festéküzletben volt dolga vagy a fodrásznál az oda ment. Ez meg pont közötte volt.

'90 után kicsit színesedett a paletta,lásd nem csak karácsonyra hoztak banánt,de sorolhatnám. Azt hiszem ez inkább örvendetes mivel ismertem azt is és ezt is.

2016. aug. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!