Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történhetett? (Többi lent)

Mi történhetett? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Én az emeleten alszom a testvéremmel, de külön szobánk van. A szüleimnek lent van a szobájuk. Egy éjszaka már késő este volt. A szüleim már aludtak. A tesóm is. Egyedűl voltam a szobámban. Valamiért féltem és brzártam kulcsal az ajtót (máskor nem szoktam). Reggelre az ajtóm tárva nyitva volt. Először nem is nagyon érdekel, de a következő este megint bezártam az ajtót és reggelre megint tárva nyitva volt? Már ekkor megijedtem. Én nem szoktam éjszaka kimenni a véccére! És megkérdeztem a szüleimet, ők sem nyitották ki. Akkor mi kett? Alvajáró csak egyszer voltam, de azt sem lehet annak mondani, mert mindenre emlékszem, láttam magam stb. Ugyhogy most nem tom mi lett. Aztán megkértem a tesómat hogy velem alufjon. Azóta nem lett semmi. De akkor mi lett? Kulcsal zártam be és tárva nyitva volt.

A házunk már több 100 éve megvan. Több 100 éve. Még az üknagyanyáim is ebben a házban éltek. Csak épitettünk még hozzá, meg feluitottuk, de akkor is.

Mi történt a két éjjel???


Amúgy 13 éves vagyok.



2016. szept. 7. 22:12
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Videóra vegyed
2016. szept. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsi, csak azt akarom mondani hogy mikor azt irtam hogy "reggelre megint nyitva volt" az nem kérdés, hanem kijelentés!
2016. szept. 7. 22:21
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit vegyek videóra? Azóta nem lett semmi. Mondjuk még most is van néha hogy ugy érzem nem vagyok egyedűl a szobámban, pedig igen. És az ajtóm is nyikorog néha magáról, pedig tiszta új.
2016. szept. 7. 22:25
 4/7 A kérdező kommentje:
Ti mire tippeltek? Mi történhetett?
2016. szept. 7. 22:29
 5/7 anonim válasza:
0%
Az oseid szelleme van a hazban ok mozgatjak az ajtodat.
2016. szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Feledékenység. Korral jár.
2016. szept. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaz
2016. szept. 8. 08:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!