Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Történt-e már veletek ez,...

Történt-e már veletek ez, amikor kapcsolatba léptetek másokkal?

Figyelt kérdés

Nem drogozom!

Párszor előfordult ez velem, például személyes kontaktus hatásra, hogy képek jelentek meg előttem, amit nem tudtam megmagyarázni. Csak később jöttem rá, hogy miért...:) Pl. amikor a barátom megölelt, megjelent előttem a Lánchíd képe.:) Pár héttel később ott sétáltunk a barátommal. Ekkor érttettem meg, mi volt ez.


Állatokkal kapcsolatban is megjelennek képek, nem csak embereknél látom... Például, amikor egy állat veszélyes.


Ez intuíció?


2016. szept. 11. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Igy ez inkabb valoban intuicio.van egy ehez hasonlo jelenseg a clayr voyance tisztan erzes.mikor targyak emberek emlekebe latsz bele inkabb.a tied meg inkabb elore megerzes.persze a ketto lehet keverten is.nalam ez utobbi van tehst keverve.
2016. szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt nem árt fejlesztened, sokat segíhthet még..:)
2016. szept. 12. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!