Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az, hogy kinek melyik illat...

Az, hogy kinek melyik illat lényegesen jobban tetszik az mit is jelent? Többi lent

Figyelt kérdés
Hallottam, fél füllel, hogy az illatoknak is van jelentése, hogy ki melyiket kedveli leginkább, én vanília és kókusz párti vagyok, anyukámnak citrus minden mennyiségben, előre is köszönöm!

2016. szept. 13. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, mivel kapcsolatban, minek az illatáról van szó. Mondjuk parfümben az édesebb, gyümölcsösebb illatok tetszenek, de egy lakásban terjengve már lehet, hogy sok volna.
2016. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ha általában nézem, akkor a "meleg" illatokat kedvelem, pl. fahéj.
2016. szept. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leginkább az érdekelne , hogy a mi általunk kedvelt illat mit jelenthet :)
2016. szept. 13. 18:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, akkor töröld ki a hozzászólásomat, kérlek. Én nem tehetem, mert a saját válaszom. Ez a kérdés most rólatok szól, nem akartam belerondítani a haszontalan válaszommal.
2016. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ne is törődj vele nem baj :)
2016. szept. 13. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!