Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők, van olyan fajta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők, van olyan fajta férfiparfüm amire hamarabb, könnyebben felizgultok? Vagy aminek nagyon tetszik az illata?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, amit imádtok egy férfin. Ha van olyan akkor írjatok pontos nevet légyszi.

2015. nov. 1. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Legjobb a kloroform
2015. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rám izgulnak be, olvasd a nevem. :)
2015. nov. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon poénosak vagytok.. :DD De normális válaszokat várok, már amennyire lehetséges.. xd
2015. nov. 1. 18:26
 4/8 anonim ***** válasza:
84%

hát nézd, szerintem eddig azért nem kaptál "értelmes" válaszokat, mert nagyon nem a parfümtől függ hogy mennyire izgulnak fel egy hapsira a lányok -_-"

gondolj bele, ha egy csúnya hapsi befújja magát a világ legjobb kölnijével akkor sem lesz vonzóbb mint egy alapból jóképű srác akinek csak "természetes" (nem büdös) illata van

2015. nov. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amelyik illik a pasihoz.


Az illatszerek egy kicsit máshogy hatnak mindenkin. Volt olyan parfüm ami egészen addig tetszett amíg a párom magára nem fújta. Rajta borzasztó volt, egyáltalán nem illett hozzá.

2015. nov. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én eddig csak pozitív visszajelzést kaptam erről:


Davidoff - Cool Water

2015. dec. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés!

Van olyan parfüm, amire igenis be lehet indulni - múltkor a reptéren éreztem ezt a 'rámászós' feelinget.

(Check-inre várva ácsorogtam a sorban, kívülről nem látszott rajtam semmi.)

Viszont mikor megfordultam egy 50-es kopaszodó, köpcös (amúgy ápolt, igényesen öltözködő) pasas volt mögöttem...

Nagyon illúzióromboló tud lenni a nem megfelelően kiválasztott (nem a személyiséghez passzoló) illat. Nálam tud működni a kémia, van akinek a feromonjait méterekről 'kiszimatolom', és megérzem magamon a kiváltott hatását...

Konkrét parfümökben szeretem a Hugo Boss, a Mexx, a Calvin K. illatait, meg az uniszex parfümöket.

A nagyon erős, pacsulis, 'felvágós', extra domináns illatok nem jönnek be, inkább a diszkrétebbek.


[link]

2017. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Avon - Full Speed,Glacier,Indivdual Blue
2017. febr. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!