Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
[link]
2016. szept. 17. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mostnaban annyi titkot fedtek fel es mindegyikrol kiderult hogy hulyeseg. A norbi 3 titkot is felfedett a Rhonda is legalabb 2-t, meg paran felfedtek a titkot hogy miert nem mukodik a titok, nahany pedig azt hogy miert mukodik megis a titok.


A hulyeket etetik ezzel.

2016. szept. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hülyeseg
2016. szept. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1: :D
2016. szept. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, a film 2009-es, és a teremtő-biznisz első eleme.


Mire a film elérte a teljes célközönséget, és eltelt annyi idő, hogy mindannyian ki is próbálják a módszert a gyakorlatban, és kiderüljön számukra, hogy nem működik, azaz kb. 10 hónappal a film megjelenése után jelentek meg azok a tanfolyamok, könyvek és újabb filmek, amelyek elmondták a titkot, miért nem működik "a titok". És így tovább.

Kb. 5 felvonása volt ennek az üzletágnak.


A thesecret.hu oldalon van egy közösség, akiknek működik és használják.

Esetleg konzultálj velük. Budapesten vannak.


Nekem az a tapasztalaton minden ilyen feltárt törvényszerűségről, hogy önmagában nem elégséges az ismerete, önmagában nem igaz. Számos ismeretlen tényező is van még, ami befolyásolja a történéseket. Olyan, mintha kijelentenénk, hogy a gravitáció miatt minden tárgy leesik a földre. Pedig pl. az nem esik le, ami az emeleten van és nem töri át a padlót. Én is most a harmadikon vagyok és nem esek le a földre, fennmaradtam a harmadikon. Ettől még igaz, hogy létezik egy erő, ami gravitáció, és az erő azt csinálja, hogy vonzza magához a testeket. Csak az nem igaz, hogy sikerül is neki magához vonzani mindent. Remélem, ez alapján lehet érteni, mi az igazság az egészből.

2016. szept. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!