Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtok jó ezoterikus fórumokat?

Tudtok jó ezoterikus fórumokat?

Figyelt kérdés
Ez az oldal már tele van trollokkal, nem lehet feltenni úgy egy kérdést hogy ne kapjon az érdeklődő materialista választ egy zárt gondolkodású szkeptikustól. Szeretnék egy olyan fórumhoz csatlakozni ahol nyugodtan lehet beszélgetni az ezotériáról. Köszönöm.

2016. szept. 20. 09:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan lehet is. Vagy önigazolásra van szükséged?
2016. szept. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az önigazolás pontosan az, amikor magukat szkeptikusnak nevező egyének egy számukra idegen témába (=ezotéria) járnak hirdetni a világnézetüket.


Kérdező, sajnos nem ismerek ilyen fórumot, pedig magam is kerestem ilyet.

2016. szept. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A téma megjelőlésnek nem kell fednie a válaszoló állásfoglalását az adott vitában.

Vagy ha zavar, lehet zárt szektákba szeparálódni.


Annyiban jogos, hogy ha konkrétan az ezotérikus megközelítés érdekli a felhasználót, nem kellene személyeskedni vagy indok nélkül tagadni.

2016. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 3 napos mákos lecsó válasza:
0%
www.ezoteria/Rehak.adi.ter/1szopasert:megjosolom#a$jovodet_cica.net
2016. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tehetek róla, de a más világnézetű felhasználók kizárása nekem mindig olyan, mintha azt állítanám, hogy 5x5=32, és kikötném, hogy csak azok válaszoljanak, akiknek ugyanez az eredmény jött ki. Az sohasem fog előrevinni, kedves kérdező, ha mindig helyeslő választ kapsz. Csak a tévedésekből lehet tanulni. Ugyanis ha valami jó, azon nem kell változtatni, ha pedig nincs változás, nincs fejlődés sem.
2016. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!