Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Látás javítás ezotérikus/spiri...

Látás javítás ezotérikus/spirituális téren?

Figyelt kérdés
Tehát, távolra nem látok jól, szemüveges vagyok, -3-asak a szemeim. Valami spirituális/ezotérikus úton lehetne őket javítani? Felteszem, nem vagyok 18 éves.

#szem #spirituális #ezoterikus #szemromlásjavítás
2016. jún. 12. 21:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
2016. jún. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%
vegyél harmadik szem üveget
2016. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszönöm, igaz nem spirituális, de köszönöm. Másodiknál nem tudom, hogy poénkodás akar lenni, vagy komolyan gondoltad, ha igen, akkor mi az?
2016. jún. 12. 23:08
 4/12 anonim ***** válasza:

A második csak marhul, de okkal, nincs ezoterikus vagy spirituális látás javítás (és más sem).


Luci szemüvege bár jónak tűnik csak szemfényvesztés. :) Ez esetben szó szerint is, ahogy a leírásában olvashatod, de a lényeg hogy attól nem lesz jobb a szemed. Nem véletlen hogy rákeresve a neten csak mindenfélét áruló boltokban kapható és egy valódi találat sincs szemészeti alkalmazásáról. A csábereje abban rejlik hogy az egyébként filléres szemüvegen lévő lyukakon csak egy irányból jön át a fény és ezáltal a rosszul fókuszáló szem kevésbé szórja szét azokat, ugyanis a beeső fények szöge hasonló. Ettől élesebben lát az ember. Ezt egy sima papírral is megcsinálhatod, tűvel vagy valami vékony szúróeszközzel üss rajta egy kicsi lyukat és azon keresztül élesebben fogsz látni, mivel kevesebb és azonos irányból érkező fény jut a szemedbe.


Közben megtaláltam erről egy szemész véleményét:

[link]

2016. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én próbáltam, viszont jelentéktelen időt és rendszertelenül ritkán.

Tapasztalatom, hogy utána nem éreztem annyira fáradtnak a szemem, mint mielőtt felvettem volna. Ennek persze más oka is lehet.

Zavaró kicsit a sok lyuk, de tényleg sokkal élesebb vele a kép, amíg a fejeden van.

2016. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyszer én is próbáltam, de majdnem kirúgtak az raszteres szemüvegről szóló előadásról, mert széttrollkodtam, mondjuk jogosan. :D Csak visszafogtam magamat mert nem voltam egyedül.
2016. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Tapasztalatom, hogy utána nem éreztem annyira fáradtnak a szemem, mint mielőtt felvettem volna."

Arra tudok gondolni, hogy mivel a lyuk elvégezte a szemed helyett a "fókuszálást", a szemed kevésbé végezte a szokásos fókuszálást, azaz pihentetted. De ez csak kósza ötlet.

2016. jún. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

szemet gyógyítani a legnehezebb műveletek egyike.

Kitartással, gyakorlással és szokás kialakításával meg lehet oldani.


hajrá

2016. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. jún. 15. 17:32
 10/12 anonim válasza:
Neee! Mindent, csak ne ilyen úton! Ezek mögött a dolgok mögött gonosz szellemi erők vannak.. tényleg nem viccelek, csak meg akarlak óvni.. Ez a legrosszabb, amit tehetnék, mert ezzel utat nyitsz a gonosz erőknek, amik durva következményekkel járhatnak. Ne tedd meg! Kérlek..
2016. jún. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!