Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt ez valami zöld villanás?

Mi volt ez valami zöld villanás?

Figyelt kérdés
Ma hajnalba láttam, 4:03-kor valami nagyon gyors sárgászöld villanást az ablak felöl (olyasmi mikor villámlik, csakhogy tudjam hasonlítani valamihez), kinéztem az udvarra és nem láttam semmit. Képzelődhettem csak a fáradtságtól vagy mi volt?
2016. szept. 25. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Képzelődtél a fáradságtól. Vagy valami volt. Komolyan nem értem miből gondolod hogy bárki értelmes választ tud erre adni. :D
2016. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ja, miután elküldtem a választ már rájöttem hogy baromság.. :D
2016. szept. 25. 14:05
 3/6 A kérdező kommentje:
2016. szept. 25. 14:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Hulk ott járt!
2016. szept. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kb 2 hónapja láttam ilyet!Éjszaka volt, fél 1-2 körül.Feküdtem az ágyban és az erkélyajtó felé néztem.Azt láttam, hogy egy zöldesen világító "valami" suhan el villámgyorsan odakint, az erkély előtt.Hát nagyjából arra tudnám hasonlítani, mint mikor hulló csillagot látunk, csak ez vízszintesen repült.Gyorsan történt, sajnos nem tudtam megfigyelni jobban.De nem a szemem káprázott, az biztos.Szentjánosbogár nem lehetett, mert annál azért jóval nagyobbnak tűnt.
2016. szept. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és nem volt vihar azon az éjszakán, tehát nem villám volt.a villámnak amúgy is más színe, fénye van.
2016. szept. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!