Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megérezheti a kutyám éjjel a...

Anna0323 kérdése:

Megérezheti a kutyám éjjel a szellemet a lakásban?

Figyelt kérdés
Van egy 5 hónapos csivavám. Nappal egy egészséges, jól evő, barátságos kutya. Viszont amikor éjjel felmegyünk a hálószobába ő lent marad a helyén már 2,5 hónapja. Egy héttel ezelőtt kezdődtek a rémségekkel teli éjszakák. Ugat, vonyít, úgy felpörgeti magát, hogy még hány is. Éjfélkor jó kedvűen hagyjuk a helyén, 2-kor kezdődik az ugatás, vonyítás. 2 éjszaka már felvittem magammal, nem jobb a helyzet. Egész hajnalig remeg, liheg. Ül egész éjjel mellettem az ágyban. Én már másra nem tudok gondolni, mint, hogy lát valamit, amit én nem. SEGÍTSETEK!!!!! Rémálommá vált 1 hete nálunk az éjszaka!

#lát szellemet a kutya #éjjel vonyít a kutyám #éjjel nem alszik a kutyám
2016. szept. 26. 14:56
 1/9 anonim válasza:
66%
Nem kérdés, hogy szellemet lát a kutyád. A kutyák nagyon érzékenyek a szellemvilág legapróbb rezdüléseire is. Olyan dolgokat is látnak, amiket el sem tudsz képzelni. A legjobb, amit tehetsz, hogy szelleműzést tartasz a lakásban. A kutyád látja a szellemet és retteg tőle, de elűzni nem tudja. Ez a te felelősséged. Ne késlekedj, mert csak romlani fog a helyzet.
2016. szept. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Érzi ha szellentessz. Csak így éri el hogy veled legyen.
2016. szept. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
inkább a szellemi fogyatékosokat érzi a házban...
2016. szept. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
2016. szept. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg.
2016. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Lehet trauma erte a sötetben , vagy egyszeruen fel a sötettöl
2016. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Nalunk is ez volt de bezartuk a szellemet egy palackba, azota csond van.
2016. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez volt. Volt, hogy éjszaka csak úgy felkapta a fejét, percekig bámult a koromsötétbe és ugatott, morgott, nyüszített. Ilyenkor általában a fejemre is rámászott, látszott szegényen, hogy mennyire fél.Pár hétig tartott, aztán magától elmúlt.
2016. szept. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még az jutott eszembe, hogy ezt nem csak éjszaka csinálta, hanem napközben is. Volt, hogy a kis fejével követett valamit (semmi bogár nem lehetett, megnéztem minden opciót), és szintén félve és morogva, nyüszítve futott a hátam mögé a kanapéra.


/előző/

2016. szept. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!