Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Minden éjjel egy őrült tudatos...

Minden éjjel egy őrült tudatos álom! Egy hete! Nagyon furcsa! Segítség? Kezdek nagyon álmos lenni minden nap :  ( .

Figyelt kérdés
Egy hete minden nap irányítom az álmaimat, de a körülöttem zajló cselekmények megtörténnek... Mostanában rákattantam a Walking Dead-re és MINDEN EGYES ÉJJEL azt álmodom, hogy benne vagyok és folytatódik a történet minden elalvásnál! És az álomra tisztán emlékszem... A történet mindig tovább fonódik...

2014. szept. 10. 23:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Írd le amit álmodsz, lesz egy folytatásos regényed :D Ne parázz az csak ront a helyzeten.
2014. szept. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egy ideje írom már és tényleg van egy kis regényszerű beütése... Rájöttem ,hogy a fáradtság nem attól van, hanem túl sokat dolgozok mostanában... De most már nagyon tetszik az álom!
2014. szept. 11. 14:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Az teljesen mindegy mit álmodsz, vagy meddig vagy tudatos, attól nem tudsz álmos lenni. Ha egész éjjel álmodban üldöztek és menekültél (ha csak nem ébredtél fel 10 percenként) kipihentem kell ébredned. Kivéve persze, ha nem aludtál eleget (mint írtad).
2014. szept. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kezdek nagyon álmos lenni minden nap : (

Rájöttem ,hogy a fáradtság nem attól van


Igy van, ugyesen rajottel. Amig almodsz, addig az agy REM alvasban van, akkor pihensz a legjobban. Vagyis amig almodsz, almos napkozben nem lehetsz!


De megertelek, tenyleg eleg magaval ragado a sorozat!

2014. szept. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A tudatos álmodásnál nincs jobb, örülj neki, igazi kincs ;)
2014. szept. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rájöttem, hogy a valóságteszt nevű módszerrel még reálisabbá tehetem az álmot! Szuper! Nagyon elkezdett érdekelni ez a téma :D
2014. szept. 18. 19:23
 7/8 anonim válasza:

Azt olvastam a neten hogy aki tudatosan álmodik az kipihentebben ébred. Nem tudom hogy ez igaz-e, mert még nem tapasztaltam TÁ-t.

Leírnád hogy neked hogy sikerült elérned a tudatos álmodást?

2014. szept. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Előzőnek: Nem tudom pontosan ,de szerintem az segítette elő, hogy mindig éjjel 2-re állítok egy ébresztőt, felkelek, és visszaalszom...
2014. szept. 21. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!