Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudnátok könyvet ajánlani...

Tudnátok könyvet ajánlani ebben a témában?

Figyelt kérdés

Olyan könyvet keresek, ami a rezgéseket, az érzelem és a gondolatok rezgésének létezését tárgyalja.


Esetleg az érzelmek és gondolatok (alkotó)erejéről szól.


Lehetőleg közérthető legyen, mert csak hobbiszinten értek az ilyen jellegű témákhoz.


Előre is hálásan köszönöm a válaszokat!



2016. szept. 27. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Drága kérdező Libri.hu vagy Líra.hu és még sorolhatnám beírod milyen témában keresel és vagy 50ezer féle könyvet találsz...
2016. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsot!


Az a helyzet, hogy elsősorban a Ti személyes tapasztalataitokra lennék kíváncsi. Arra, hogy melyik az a könyv, amit Ti olvastatok, és szerintetek sok hasznos információt tartalmazott. Nem pedig a könyvpiac aktuális kínálatára.

2016. szept. 27. 21:09
 3/5 anonim ***** válasza:

Élj a vonzás törvénye szerint

Titok

2016. szept. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azok közül a könyvek közül, amiket én olvastam ebben a témában, szerintem Esther Hicks által írtak a legjobbak és a leghasznosabbak, mivel közérthetően vannak megfogalmazva - ami fontos szempont, mert pont az lenne ennek az egésznek a lényege, hogy szép fokozatosan át tudd ültetni ezt a tudást a gyakorlatba, és ezáltal megtapasztald, hogy milyen pozitív változásokat hozhat a mindennapokban a saját életedben).


Esther Hicks jóval előbb írt, illetve tartott előadásokat a vonzás törvényéről (általa lecsatornázott tudást megosztva), mint Rhonda Byrne, "A titok" c. könyv szerzője.


Nem akarom az utóbbi szerző érdemeit kisebbíteni, másrészt szubjekív véleményt írok, de nála mind a könyv, mind a belőle készült film kapcsán is az volt a benyomásom, hogy a hatásvadász tálalásra és (persze érthető módon) a marketingre helyezett nem kis hangsúlyt.


Esther Hicksnek több könyve jelent meg magyarul. Ha az kérdéskör érdekel legikább, hogy a gondolatainkkal, illetve még inkább a hozzájuk kötődő, általuk kiváltott érzéseinkkel hogyan teremtjük az életünkben a saját valóságunkkal, saját megtapasztalásainkat, akkor a következőket könyveket tudom ajánlani első nekifutásra:


Kérd és megadatik (ennek két kötete jelent meg tudomásom szerint)


Az érzelmek megdöbbentő ereje (ennek van CD melléklete is)


A vonzás törvénye (ez 2007-ben jelent meg magyarul, nem tudok újabb kiadásáról, így valószínűleg már csak antikváriumban vagy némi szerencsével aukciós oldalon lehet megvásárolni)


De érdemes rákeresned a Youtube-on a nevére (vagy még inkább azt a két kulcsszót beírni a ott kereső sorba, hogy "Abraham Hicks"), és akkor rengeteg hosszabb-rövidebb videót találsz tőle a témában, és ahogy látom, az utóbbi években egyre több közöttük a magyarul feliratozott vagy magyarra szinkronizált.

2016. szept. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hálásan köszönöm a válaszokat! :)


A szerzőtől egyébként már volt szerencsém olvasni:

A Salamon beavató meséi rendkívül meghatározó olvasmány volt az életemben.


De valamiért eddig nem gondolkoztam azon, hogy más művének is utána nézzek...azt hiszem, itt az ideje. :)

2016. szept. 30. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!