Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg, hogy...

Hogyan oldjam meg, hogy kevesebbet mozgolòdjak alvás közben?

Figyelt kérdés

Amugy mi miatt mozgolòdik sokat egy ember mikor alszik?

Elore is koszii:))


2016. okt. 2. 19:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kinőttem.
2016. okt. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én máig leesek pedig 16 vagyok és fiu. Elég kellemetlen álló szerszámmal leesni az ágyról hason elhiheted.
2016. okt. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem szinte egyik pillanatról a másikra múlt el ez a dolog. Én régebben mindig csak fél oldalt tudtam elaludni úgy hogy a jobb oldalamon feküdtem, és általában mindig úgy ébredtem fel hogy összevissza van az ágyon a takaróm, a lepedőm, a párnáim, én többnyire félig meddig keresztbe voltam rajta vagy teljesen más oldalon feküdtem. 18 évesen volt először barátnőm és amikor együtt aludtunk mesélte hogy nagyon sokat forgolódtam az ágyamon. Akkor úgy aludtunk el hogy én hátamon aludtam ő meg a mellkasomon majd arra riadt fel hogy félrelöktem álmomba és féloldalra feküdtem. Nem tudtuk mitől, de akkor bevezettük azt hogy egymással szembe féloldalt összebújva alszunk el, és így nem is volt gond.
2016. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ágyhoz kötéssel.
2016. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mozogj tobbet amikor ebren vagy, faraszd ki magad, vezesd le az energiad. Egy jo edzes utan ugy alszik az ember, mint a ko.
2016. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!