Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert van az hogy egyes...

Miert van az hogy egyes emberek nagyon szerencsesek mig mas emberek egy eleten keresztul szerencsetlenek?

Figyelt kérdés
mert en akarhogy gondolkodom ez nem lehet a veletlen muve ha kicsit szetneztek a vilagban lathatjatok ugy van ahogy mondom ez a ket embertipus letezik en sajna a szerencsetlenek koze tartozom

2016. okt. 4. 09:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Azért van ez így, merg egyes emberek ősei rátermettek voltak, míg másoké életképtelen. Ez pedig az új generációkra is kihatott.
2016. okt. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Tehát első szerint életképtelen vagy
2016. okt. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
sajnos tenyleg az vagyok nincs mit rajta szepiteni
2016. okt. 4. 10:41
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem az életképetelségre gondol a kérdező. ismerem a jelenséget amit ír. Feleségem öccse pl szerencsés, meg egy haverom is. Megyünk az utcán, talál egy ötezrest... nem én, hanem ő. Feleségem öccsével két sorsjegyet kaparunk, ő nyer kétezret én semmit. Tombolán haver nyer egy ötezres értékű masszázs utalványt, én semmit. Sok példám van még. Ennek semmi köze az életképelenséghez. Van akihez vándorol a szerencse és a pénz.
2016. okt. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha okos, talpraesett gyerek vagy, jól tanulsz, jó szakmád van és szeretsz dolgozni is, akkor tulajdonképpen nincsen szükséged Fortunára.
2016. okt. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

szerintem nincs összefüggés a rátermettség és a szerencse közt ez 1-es téved. Erre nem lehet ráteremni, itt bizony a véletlennek is van szerepe. A"vak szerencse" - kifejezésünk is ezt mondja. Meg a "hülyének van szerencséje".

"ez a ket embertipus letezik " -nem, és a szerencse forgandó. Ezek a szólások sok-sok tapasztalatból szűrődnek le.

2016. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
igen am valoban erre gondoltam eredetileg hogy vannak nagyon hulye emberek is akik elkepesztoen szerencsesek. valoban itt most lenyegtelen ki mennyire talpraesett van a szerencses ember meg a nem szerencses es en fel nem birom fogni hogy ez hogy lehet igy
2016. okt. 4. 12:03
 8/15 anonim ***** válasza:

Aki ilyen dolgokon morfondírozik annak soha nem lesz szerencséje. Legalább is soha nem tudjuk meg, mert ha talál, vagy nyer valamit, akkor már kikerül a szerencsések köréből.

Az ilyen emberek csak a szerencsétlenségeket jegyzik meg, mert agyuk, gondolkodásuk erre van hangolva.

50 éven keresztül véltem én is hogy nálam szerencsétlenebb nincs a földön, de igy 50 év után visszagondolva a leges legszerencsésebbek közé tartoztam, és tartozom most is. Soha nem vettem egy lottószelvényt, sem kaparós sorsjegyet, tehát nem tudhatom, hogy a ráhibázás mennyire jönne be nekem.

2016. okt. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha érdekel valakit, én eladom a szerencsémet!
2016. okt. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Karma
2016. okt. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!