Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen erzes lehet ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen erzes lehet ha az ember fiat kivanjak a nok? Es miert pont en szulettem ilyen szerencsetlenek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Gondolom hízik egy pasi mája hogy egy nő kívánja! De miért mondod hogy szerencsétlen vagy? 22 L
2016. okt. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
azért mert én senkinek se kellek
2016. okt. 1. 09:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség.. Bár lehet hogy rossz helyen ismerkedsz
2016. okt. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagy vele egyedül. Meg kell értük küzdeni, különben így maradsz. Sajnos ezt nem tanítják sehol.
2016. okt. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. Hidd el vannak még rajtad kívül sokan akiket max a barátzónájukba dobank v még oda se. Ronda, alacsony, kisfarkú meg persze a hab a tortára az ágról szakadt csóró. Nekem sikerült ezek közül mindent elnyernem. Jó nagy nyomorban nőttem fel, mikor meglátták a nők hogy hogy éltünk (tisztaság volt csak baromi nagy szegénység), hirtelen néhány hónap után mind lelépett. " kiröhögött a kis méretem miatt (12/3,5cm), legalább 2 tucat küldött el a ronda képem és megannyi a törpe testméretem miatt (170cm). Meg tudom érteni a helyzeted. Marad az örökös egyedüllét, mert látják rajtad, h egy selejt vagy. 30/f
2016. okt. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 János Gilján ***** válasza:

5-ös:

Megértem, hogy ilyen szar helyzetből az ember nehezen találja meg a kijáratot, és hajlamos lehet inkább feladni. Viszont a baráti körömben pont van egy példa arra, hogy a helyzet egy ilyen helyzetből sem lehetetlen. Van egy barátom, aki 172 centi magas, szépnek semmiképpen sem nevezném, az ő mérete is 12 centi. A vastagságát nem mondta, így azt nem tudom, de feltételezem, hogy hasonló, mint a tiéd. Csóró családban nőtt fel, de szorgalmas volt és alapított egy céget, ami viszonylag jól megy. Most 34 éves, gazdag ugyan nem lett, de tisztességesen megél. Az élettársával még akkor ismerkedett meg, amikor csóró volt és csak az utat kereste az érvényesüléshez, ez 12 évvel ezelőtt volt és azóta is együtt vannak. Van két kislányuk, 7 és 1 évesek. Nem azt mondom, hogy az övék a legnagyobb sikersztori a világon, de egy hasonlóan szar szituból kihozott egy tisztességes életet. Hogy mi a tanulság ebből?


1. Fejezd be, hogy mártír, meg nem értett művészként tekintesz magadra.

2. Vedd a kezedbe a sorsod alakítását és tedd oda magad, hogy legyen egy tisztességes munkád/fizetésed.

3. Ne add fel a csaj keresést, ha összejössz valakivel és nem a mártír hangulatot fogod sugározni, hanem egy magabiztos FÉRFI leszel, aki büszke arra, amit elért, akkor a 12 centi sem lesz akadály. Sőt, vannak lányok, akik pont a 12 centit szeretik, én 16-17 centi vagyok, de én bizony futottam már bele lányba, akinek már túl nagy voltam.

4. Rinyálni könnyű, de attól nem fogod tisztelni magad. és más sem fog. A kemény munka viszont MINDIG imponáló mind önmagad számára, mind a lányok számára.

5. Sok sikert! :)


A kérdezőnek nem ismerem a paramétereit, de ha a leírásból magára ismert, akkor ő is magára veheti az 5 pontból azt, ami rá is vonatkozik.

2016. okt. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kedves János. Én vagyok az 5-ös válaszoló. Elolvastam irományod. Az az ember akiről írtál egy szerencsés KIVÉTEL, neki összejött, a többségnek nem fog.


30 éves vagyok, ez már az a kor amikor már nem kellesz a 23-26 éves nőknek, mivel ebből a korosztályból szinte minimális a szabadok aránya, amelyik meg szabad, az hozzáillő jóképű MAGAS, fiatalabb férfit keres.

Van munkám, átlagos keresetem, de ez kevés, ahhoz, hogy behozzam azt a nomort amiben élek.. én nem kaptam családi hátszelet, eg romos házban elék aminek a felújításátúl még baromi messze vagyok anyagilag.

Azt, hogy rendes megbízható férfi vagy, baromira nem számít ha rádnéznek és egy selejtet látnak maguk előtt.

Nem véletlen vagyok ilyen rengetegszer változtattam a személyiségemen, külsőmön de semmi eredménye.

A magasság hiánya alapból bukó, hisz mindnek min 180cm-es FÉRFI kell, ezt titokban mindegyik elismeri.

Az anyagiak meg szintén tabu téma, de mind megnézi és odébbáll ha nem vagy partiképes..

A méret hiánya még a legkisebb dolog..

Te meg nem vagy abban a helyzetben amiben én (semmelyik tulajdonságban) meg sok hasonló a nők szemében alacsony szegény nem-férfi férfi, ne ítélkezz.

2016. okt. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 János Gilján ***** válasza:
Valóban nem vagyok abban a helyzetben, mint te, ez igaz. De azt tudom, ha a barátomnak sikerült megteremtenie egy normális életet magának hasonló körűlményekből, mint a tiéd, akkor neked is sikerülhet. Ő most 36 éves, 24 volt, amikor összejött az élettársával. Azt javaslom, hogy ne add fel és ne törődj bele a kudarcba! Mellesleg az én sztorim is elég cifrán alakult, de az most egy más kérdés...
2016. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A barátodnak 6év előnye volt/van velem szemben, ami behozhatatlan hátrány számomra. Hidd el 30 évesen, alacsonyan, szegényen nem kellesz a nőknek. Ez az én gondom, pedig nem vagyok bunkó, lekezelő velük, nem mutatom ki a hátrányos dolgaimat mégis megérzik v látják valahogyan, h egy selejt vagyok. Olvastam, talán svéd kutatás saját országukban, h a legtöbb elvált férfi alacsony (170-174) testmagasságú volt és őket csalták meg a partnereik, ők inditották a válást. Biztos kis ember kis bottal jár ott is, amit a legtöbb nő feltételez, és sajnos nálam igaz is. Az anyagiakra meg nem érdemes kitérni..
2016. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 János Gilján ***** válasza:
Ha már elkönyvelted magadban, hogy nincs esélyed és ettől semmi sem tántoríthat el, akkor valóban nincs is esélyed sajnos...
2016. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!