Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz ez a mondás:akire gondolu...

Igaz ez a mondás:akire gondolunk elalvás előtt, annak benne leszünk az álmainkban?

Figyelt kérdés

2016. okt. 5. 21:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
61%
Nyelvtanból nem vagyok zseni de szerintem ez a kérdés értelmetlen nyelvtanilag
2016. okt. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Bár igaz lenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2016. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem. Pedig mennyi rémálmot tudnék okozni!
2016. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hányszor teszitek fel ezt a kérdést?

Amúgy lehetne gondolkodni is.

Szerinted benne leszünk azok álmába is akik

- halott szeretteire gondolnak

- aki épp egy jó könyv kedvenc karakterére gondol

- aki épp történelmet tanulmányozza, és mondjuk VIII. Henrikre gondol.


Szerinted????

2016. okt. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 2*Sü ***** válasza:
100%
Gondolkodjunk logikusan. Pl. az amerikai foci döntőjét a Super Bowlt százmilliók nézik. Ebből mondjuk 0,1% elalszik, de előtte éppen valamelyik játékosra gondol. Ergo a Super Bowl után az összes játékos, kommentátor kizárólag minimum tízezres tömegekről álmodna, és mind következetesen a Super Bowl utáni éjszakán. Az azért érdekes lenne…
2016. okt. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
34%

Oktatásunk csődje a kérdező.

Az már csak ráadás, hogy még értelmesen le se tudja írni a kérdését.

2016. okt. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Szerintem nem :D és miért szóljátok le a kérdezőt hogy nem jól fogalmazta meg, értetétek hogy mire gondol nem?:D
2016. okt. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem csak azért, hanem inkább azért, mert nem figyelt órán. De éveken keresztül!
2016. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 2*Sü ***** válasza:
76%

#7 > és miért szóljátok le a kérdezőt hogy nem jól fogalmazta meg, értetétek hogy mire gondol nem?


Nem is tudom. Talán mert korunkban minimális elvárásnak kellene lennie, hogy valaki – hacsak nem értelmi fogyatékos – a saját anyanyelvén tudjon értelmesen kommunikálni, beszélni, írni. Nem azt várjuk el, hogy másodfokú egyenleteket tudjon megoldani, nem azt, hogy írjon szépirodalmi színvonalú esszét, nem azt várjuk, hogy az összetett, bonyolult tulajdonnevek i képzős alakjának helyesírását 100%-os biztossággal ismerje, csak annyit, hogy egy teljesen hétköznapi mondatot képes legyen értelmesen kimondani és leírni, egyeztetve a mondat szavainak toldalékait. Ennek minimális elvárásnak kellene lennie.


Nem tudom, hogy érhetőek-e volt-e számodra, hogy azok, hogy megérti valakik egy mondatok tartalmaiból, attól ezek attól még nem jelentjük azt ettől, hogy ezek így egyben helyes és elnézedendő. ;-)

2016. okt. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8%

Lenyűgöző néhány ember válasza...


Ahelyett, hogy a kérdésre válaszolna, inkább beleköt abba, hogy a Kérdező hogyan írta ki a kérdését.


Ez az Magyarország! Együtt, előre, csak így tovább! Összetartás mindenek felett...


Na persze...


Felelvén a kérdésedre, Kérdező: sajnos nem tudok okos választ adni. Én sok mindenben hiszek (többnyire majdnem mindenben, amire nincs bizonyíték), de sajnos én még nem tapasztaltam olyat, hogy az a valaki, akire elalvás előtt gondoltam, álmodott-e volna rólam... =-(

2016. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!