Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan magyarázza ezt az...

Hogyan magyarázza ezt az ezotéria? (előző élet, ikerláng? )

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akit nem ismerek mélyebben, még szinte nem is beszéltünk, viszont viszonylag sokszor látom. Amikor a közelemben van, minden bajom van: zavarba jövök, annyira izgulok, hogy már fáj a hasam, leblokkolok, és alig tudok gondolkodni...stb. Amikor meg nincs a közelemben, akkor meg néha csak spontán eszembe jut, meg olyan mintha hiányozna. Tehát ellentétesen viselkedem. Lehetséges-e ilyen pl.: előző életbeli személy felismerése, vagy ikerláng felismerése miatt, esetleg más miatt...(nem nagyon értek ezekhez a dolgokhoz, csak már tényleg nem tudom hova tenni a helyzetet)

Megkérem azokat, akik nem érdekeltek ebben a témakörben (csak trollkodni jöttek), NE írjanak!



2016. okt. 8. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A jelensége neve: vonzódás. Tetszik neked, szívesen kúráltadnád magad vele.
2016. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
6%
Az ezotéria nem magyaráz semmit.
2016. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ikerláng is lehet, lélektárs vagy karmikus kapcsolat.

Igazából ezt senki nem mondhatja el, mindenkinek egyedi az útja, de talán közelebb kerülhetsz a megoldáshoz, ha rákeresel Google-ben és elolvasol néhány írást a témában. Rettentő bonyolult kapcsolódási forma. Ha a saját példámból akarok kiindulni, hogy olyan javaslatot passzoljak neked, ami talán segíthet: ne megérteni akard, csak érezd. Igazából ez nem egy leányálom, sajnos fájni is fog. Ezen át kell esni. Mindannyiunknak fáj.

2016. okt. 8. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Remélem, te nem a Tarkan-os kérdező vagy :D.
2016. okt. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
Szerintem vonzódás, figyeljed a férfi kisugárzását az irányodba,mert ha már nem látod,de akkor is hat rád, és tudod, hogy ő a közeledben van, akkor ez egy romantikus, plátói szerelem kezdete is lehet, amit soha nem lehet felderíteni, hogy mi okozza a vonzást. Nekem volt ilyen esetem, munkahelyen vonzódtam egy vezetőhöz, ő kezdett hatni rám az ebédlőben, de nős ember volt, szinte megijedtem ettől az erős érzelemtől, nem tudtam a helyén kezelni és mivel eltartott az érzés egy jó darabig,lelkileg összekuszált, aztán évekig olyan férfit kerestem, mint a régi vonzás lehetne,és mivel nem jött a hasonmás, férjhez mentem végül egy teljesen más típusú férfihez, aki ráadásul fiatalabb is volt, mint az ideál,az 25 évvel idősebb volt és hódító szoknyavadász volt.Utólag már ez egy humoros történet lett, pedig akkor a maga idejében szép élmény volt, ha a hatás titokzatos is.Utólag viszont realistán nézve, nem is illettünk egymáshoz,a férjem jobb választás volt minden szempontból.
2016. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!