Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Sosem fogom megtalálni a...

Sosem fogom megtalálni a lelkitársam? Ennyi volt, vége?

Figyelt kérdés
Művész fiatal lány vagyok budapestről. Képtelen vagyok elviselni a nyomást amit a világ a vállaimra helyez, az alkotás az egyetlen örömöm. Meditálok gyakran, a keleti vallások lelkes híve vagyok, de a magány és meg nem értettség teljesen tönkretesz. 15 éve keresem a lelkitársam, az egy igaz szerelmemet, a társat aki az enyém és én az övé, az ikerlángot, azt az egy bizonyos embert...hiába. Kétségbeesett utolsó próbaként felteszem itt is a kérdést, amely születésem óta foglalkoztat: hol a lelkitársam?

2014. okt. 11. 19:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A lelked mélyén tudod, hogy meg fogod találni, és az a furcsa érzés, amit néha érzel el fog múlni. Te is én is tudom
2014. okt. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%
Én is így érzek, járkálok ebben a világban, de mindenhol csalódok, nem találom azt akit keresek, azt a lányt akivel boldoggá tesszük egymást, az egyetlent, az igazit, az én angyalom. Néha már én is az őrület határán vagyok. :D
2014. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül van ilyen mindenkinek szerintem.Ha meg van, akkor felesleges akarattal, "erőszakkal" keresgélni.Valahogy ezek bevonzzák, megtalálják egymást távolságtól függetlenül, ha eljön az ideje, mert már a "megismerkedésük előtt" ott van köztük egy kapcsolat.
2014. okt. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem, velem ez megtörtént, már egyszer megtaláltam .Elég misztikus volt egész helyzet.De nem lett örökké tartó kapcsolat.Ha megtalálod sem biztos, hogy együtt is maradtok.Az, hogy megtalálod a lelki társad, nem az örök együttlét biztosítéka.
2014. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Második, ha gondolod privátot írhatsz, csak beszélgetni, semmi más :) Köszi a válaszokat
2014. okt. 11. 19:35
 6/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, el tudnád mesélni kérlek?
2014. okt. 11. 19:36
 7/19 TheHologram ***** válasza:
Lehet,hogy megvan és már találkoztál is vele,csak nem értetted meg,hogy ő lenne az. Tudod az az érdekes,hogy valahol ugyanezt érzem, hiába vannak szép lányok, valamiért nem stimmel soha semmi. Egyszerűen nem érdekelnek úgy. Volt és van is olyan,akiről tényleg azt hiszem/hittem,hogy lelkitársam, de ha egyszerűen nem jön össze semmi,mert hiába érzem én ha ő nem,akkor mégse ő lenne az? Azt mondják sokan,hogy aki elsőre nem érzi,az nem is találta meg. Bennem később alakult ki az érzés,akkor az nem lenne valós? Ezek kérdések,de hátha elgondolkoztatnak. Addig kitartás,én is csak haladok az életben és remélem lesz valami.
2014. okt. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Kurtz Bickle ***** válasza:
Mégis milyen nyomást helyez válladra a világ? Ez a 15 éve való keresés azt jelenti, hogy 15 éves vagy, vagy hozzá kell adni n évet?
2014. okt. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%

egy gyönyörű uszkár kölyök csak rád vár a világban valahol,mint igaz lelki társad-

[link]

2014. okt. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Egyszerű a válasz : A földön (ha létezik).

Én szívesen beszélgetnék veled, bár nem szoktam meditálni(vagyis nem "átlagosan"), soha nem ástam mélyre a keleti vallásokba magam (de mégis imádom a kultúráját), a művészet szeretete pedig attól függ hogy miről is van szó.

2014. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!