Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kos férfi és oroszlán nő...

Kos férfi és oroszlán nő párosítás? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A párom 22F én 20L :) Mit gondoltok erről a párosról, előnyei,hátrányai, tapasztalatok?

2016. okt. 10. 13:50
 1/4 anonim válasza:
34%
Nem jó! Az oroszlán széttépi a kost és megeszi!
2016. okt. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Azt tudod, hogy az ember személyiségét, jellemét, ezáltal a párkapcsolati dolgait sem a csillagjegye dönti el? Sőt - nem akarlak kiábrándítani teljesen, de - a csillagjegy az égvilágon semmit nem határoz meg, mivel az egész csak áltudomány? Bár az áltudományt is erős jelzőnek vélem ez esetben. Persze ettől meg lehet kérdezni, és biztos kapsz majd 100%-osan hasznos válaszokat is.
2016. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Az első jót írt :)

Én kos nőként élek együtt 3 oroszlánnal... Az aszcendensem ikrek, alapvetően nyugis vagyok, és van humorérzékem, ez sokat segít :) Amúgy szeretem az oroszlánokat, csodálom a tartásukat, a nagylelkűségüket. A férjemmel jól megvagyunk, de volt már pár csúnya veszekedésünk az évek során. Többnyire én adtam be a derekam, de olyan is volt, hogy csodák csodájára belátta, hogy nincs igaza és hogy elvetette a sulykot.

Én hiszek az asztrológiában (nem napi horoszkóp szinten persze), leginkább azért, mert a személyiségleírások a családomon belüli emberek esetén (akiket elég jól ismerek) nagyon bejönnek.

2016. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Vasketrecek alkalmazását javaslom ebben a párosításban, illetve érdemes távol tartani őket, mert a ragadozó állat örökös jelenléte valószínűleg komoly érzelmi traumát okozna a békés kosnak.
2016. okt. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!