Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Szerintetek jó az oroszlán...

Szerintetek jó az oroszlán (lány) -szűz (fiú) párosítás?

Figyelt kérdés
Természetesen nem ez alapján választok párt,pusztán csak kíváncsi vagyok,hogy jó-e:)

#oroszlán.szűz
2013. jan. 27. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben jól érzitek magatokat 1ütt,akkor igen.Nem értem az ilyen kérdéseket,ugyanis az egész képlet alapján lehet látni a különféle tulajdonságokat,de akkor is dönthetünk,és majd tanulunk az esetből....
2013. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk működik több mint 3 éve.
2013. jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem értem,hogy egy oroszlán és egy szűz fiú hogy tudja csinálni,de ha nektek jó...
2013. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nixcy88 ***** válasza:

Oroszlán-Szüz: a szűz nagyon kritikus és precíz, ezért biztos meg akar majd változtatni téged. Ami persze neked nem teteszik.

Pozitív: Ő lesz az egyik legnagyobb rajongód, ha megengeded, h megszervezze az életedet. A szűz férfi szereti, ha szükség van rá és mindig számíthatsz a segítségére.

Negatív: ha sokat engedsz, szörszálhasogatóvá válhat.

Egyensúly: ez a fickó biztonságra vágyik, nem pedig szórakozásra, szóval ne vonszold el bulizni. Inkább hívjátok át barátaitokat vendégségbe és állítsátok össze közösen a menüt és a programokat.

2013. jan. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!