Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit tennél, ha tudnád, mi az...

Ozmium42 kérdése:

Mit tennél, ha tudnád, mi az élet értelme, de nem tetszene?

Figyelt kérdés
2016. okt. 12. 17:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
67%
Mert mit kéne tennem, ha tudnám? Lényegtelen, hogy tetszene vagy sem, mert engem nem izgat az értelme csak élni akarok. Teszek rá mi az értelme!
2016. okt. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A kérdés gyakoriságából levontam azt a következtetést, hogy sokakat érdekel, mi az értelme. Engem most jobban érdekel, hogy aki az élet értelmét keresi, az milyen választ vár, és hogyan reagálna, ha nem olyan választ kapna, amit szeretne.
2016. okt. 12. 18:27
 3/26 anonim válasza:
100%
Magunknak kell megtaláljuk az élet értelmét :) , lehet ami nekem értelmet jelent másnak abszolút nem jelenti az értelmet :) Persze latom hogy a kérdés nem ez volt , de en így gondolom !
2016. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 rolsu válasza:
100%
Szerintem az ember életének értelme személyenként változó, mindenki magának állít célt és maga dönti el, hogy mit, miért és mennyi energiabefektetéssel csinál és nagy részben saját magától függ, hogy eléri-e célját.
2016. okt. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 rolsu válasza:
100%
+ szóval ha te döntöd el, mit szeretnél, valószínűleg nem azt választod, ami nem tetszik
2016. okt. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
100%
Szerintem ez a fogalom "élet értelme" semmiképp se kezelhető objektív fogalomként. Ezt mindenkinek magának kell eldönteni. Nekem speciel a zene az ilyen. Akármilyen helyzetbe is voltam/vagyok/leszek a zene nekem mindog ott volt/van/lesz. Vkinek a vallás az ilyen. Ami a lényeg , hogy az "élet értelme" kifejezés relatív. 15/F
2016. okt. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az élet igazi értelme, hogy a lehetőségeid szerint boldog légy, és mást is tégy azzá, vagy legalábbis törekedj rá. Szeretetben, párkapcsolatban élni, gyerekeket nevelni, a rossztól távol maradni, segíteni az elesetteken. Ezek adnak igazi értelmet az életnek, és nem az anyagi javak hajszolása.
2016. okt. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
76%
Úgy lennék vele mint minden hasonló dologgal ami nem tetszik. Ha a haszna túlmutat a nemtetszési indexén akkor csinálnám, egyébként tennék rá magasról.
2016. okt. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Én azt is tudom, mi a létezés értelme, sőt azt is tudom, mit kéne tenni ennek érdekében, de még sem tudom megtenni... úgy érzem, zsákutcába kerültem. De talán majd legközelebb..
2016. okt. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Tudom, és tetszik.
2016. okt. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!