Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Voltam reiki 1. beavatáson,...

Voltam reiki 1. beavatáson, hogyan kezdek el egy kezelést máson? Csak egyszerűen tegyem rá a kezem a napfonák pontra?

Figyelt kérdés
Vagy mi ennek a menet, rituáléja? A végén megköszönöm, azt tudom. De hogyen kezdem?

2016. okt. 18. 22:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Igazából nincs reiki, nincs aroló, nincs bioenergetika. Csak energia van - vagy nevezd, ahogy akarod (pl lekváros bukfenc).


Mindenkinek működik, beavatás nélkül, csak sajnos hivatalos "beavatás" (és készpénz, vagy banki átutalás) nélkül nem hiszi el a divatezoterikus sem, hogy tény: az energia mindent áthat, és fraktálisan épül fel szerkezetileg minden létező. A tenyér analóg a teljes testtel, a talp is, a föl szintén; a kicsiben ott a nagy, az állapotos anyukák matrioskák, és így tovább. A gondolataink is fraktálisak és hozzáadódnak a történésekhez. Hangsúlyozom: hozzáadódnak - sok minden más MELLETT.


De ha neked rituálé kell... A te játékod...

2016. okt. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
* föl = fül
2016. okt. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi az a reiki 1. beavatás. De ha jól értem, voltál egy tanfolyamon, vagy valami ahhoz hasonlón, és még csak azt se mondták el, hogyan kezdj hozzá ahhoz, amit csinálni fogsz?


Egyébként az elsővel értek egyet magával a reikivel és az energiákkal kapcsolatban. Ha tudsz az energiákkal gyógyítani, mindenféle reiki technika meg különösebb rituálé nélkül is tudsz, mert ráérzel. Ha nem tudsz, akkor nem tudsz.

2016. okt. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
29%

Legelső dolgod keresni és meggyőzni valakit, hogy te tudsz kézrátétellel bármi pozitívat elérni nála!

Ez a legnehezebb dolog, mert kevés ismerőst találsz, aki elhiszi neked, hogy te ugyanazzal az erővel és tehetséggel rendelkezel, mint Jézus!

.

Mégis, hogy gondolod, hogy mindent jól fogsz csinálni, ha itt kérdezősködsz, mit és hogyan kell csinálnod?

Rád fokozottan vonatkozik a mondás: "Ha nem mestere, gyilkosa!". Sajnos, a mondat második fele.

2016. okt. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Nem az effajta válaszok miatt tettem fel a kérdést. Aki abszolút ellene van és elítéli a dolgot, nem tudom mit keres ebben a kategóriában, unatkozik, oktogatni és bántani szeretne másokat, buta! Elnézést, elfelejtettem feltüntetni, (mert így látszik itt kell, mert értelmeset választ másképp nem kap az ember,) hogy normális válaszokat várok.

Köszönöm!

2016. okt. 19. 07:52
 6/15 anonim ***** válasza:

Gondolom RAI tanfolyamon voltál, ami csak külsőségekben hasonlít a reikire...és nem valódi reiki avatást kaptál, pláne nem valódi tradicionális képzést.


FYI,

Maga a kezeléshez nincs szükség semmilyen előkészületre, csak helyezd a kliensre a kezed.

Érdemes a kezelést a fejen kezdeni és haladni lefele a mellső oldalon, majd a háti oldalon fejtől szintén lefele. (Ha teljes testkezelést végzel) kb így, de nincs kőbe vésve:

[link]


Akut esetben elég a problémás részre a kezed helyezni 15-30 percig.

A kezelés befejezése sem igényel semmilyen hókuszpókuszt. Elveszed a kezed és magadban megköszönöd. Ennyi.

2016. okt. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :)
2016. okt. 19. 12:13
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Ne háborodj fel kérdező!

Dicséretes, hoogy gyógyítani, kezelni akarsz másokat, ám fogalmad sincs, hogyan csináljad. Nehogy többet árts, mint haszálj. Különben is, lépesítés nélkül "gyógyítani" sarlatánság.

A tanfolyam pedig, amit végeztél, felét sem éri, ha nem tanították meg, hogyan használjad az ott tanultakat!

2016. okt. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

A reiki nem árthat, nem tud ártani, rosszat tenni nem lehet vele. Elsősorban magam miatt végeztem el, önkezelés céljából. Egy db olyan ember van, akit kezelnék. Egy. Nem pénzt keresni szeretnék vele, csupán egyszerű segítséget kertem.


Miért ne háborodnék fel, ha ilyen buta, rosszindulatú válaszokat kapok?

Tisztelet a kivételnek.

2016. okt. 19. 14:31
 10/15 anonim ***** válasza:

Buta vagyok és rosszindulatú, mert azt írtam, az energiával gyógyítasz, nem a technikával? Rendben. Én úgy írtam ezt, hogy gyógyítottam már, persze csak kisebb dolgokat, volt, hogy kézzel, volt, hogy elég volt az energiaátadás vizualizációja. Sosem tanultam ezt sehol, csak megkérdeztem az illetőket, kipróbálhatok-e valamit rajtuk? Működött. Nem mondom, hogy komoly esetekben is működne, vagy mindig működni fog.

De ha te gyógyítani tanultál valahol, bárhol, bárhogyan, és egy itteni, pár soros válaszból kell megkapd a választ arra, hogyan kezdj hozzá egyáltalán, akkor biztos, hogy én vagyok a buta, amiért lehúzásnak tartom ezeket a reiki-féle módszereket és tanfolyamaikat?

2016. okt. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!