Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szellem idézés, úrna hamvak,...

Szellem idézés, úrna hamvak, itthon,2 hete meghalt, ouija tábla, meditáció?

Figyelt kérdés

sziasztok. kísdérletezek sokat a szellem idézéssel már hónapok óta SZINTE minden nap nem nagyon akar össze jönni sokat nem meditálók de a próbálkozásaim elött szinte mindig

csináltam táblát csillagot stb-t. mostanában sajnos nem tudok meditálni valamiért :8 és sokat utána olvastam nem csak a szellem idézéshez hanem a hozzá kapcsolódó dolgokból is az élet nagy dolgaiból különböző helyeken. (IGEN TUDOM HOGY VESZÉLYES EZ ELÖTT IS TUDTAM MIELÖT ELKEZTEM de már tényleg hónapok óta próbálkozok vele hát nem érdekel hogy veszélyes. azt sem gondolom hogy jó buli nem azért csinálom egyáltalán nem hanem mert kell nekem valami. ezt nem fogom elmondani mi. pont két hete meghalt a nevelő apukám apukája és nem rég pár napja egy úrnában a hamvaival eggyüt meghalt... tudom hogy ez nagyon nagy b"""óság de itt vannak a hamvak és ráadásul egy olyan szoba ami hát az élete nagy részében nem is de egy 4 évig biztos hogy ott lakot mert alcheimer kóros lett és sokat töltött a szobájában és miután öregek otthonában került a négy év után kb fél évre rá halt meg... itt van egy nagy lehetőségem végre egy konkrét lelket tudok idézni és tudom gyakorolni hogy ne csak vele menjen a kapcsolat felvétel hanem másokkal is. mindig egyedül csinálom van néha hogy másokkal megpróbáljuk de én annyira akarok idézni hogy még órákat is képes vagyok ott ülni szólni nekik hogy jelenjenek meg és segitsenek viszont a többiek MAXIMUM fél órát képesek rá szánni MAXIUM vagyis ilyen is csak egyszer volt. szóval valami tipp?


2016. okt. 24. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem fognak válaszolni. A hamvakkal meg ízléstelen játszani stb...
2016. okt. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"hanem mert kell nekem valami" "itt van egy nagy lehetőségem végre egy konkrét lelket tudok idézni és tudom gyakorolni hogy ne csak vele menjen a kapcsolat felvétel"


EZ ÖNZŐSÉG, semmi más. A halott lelkét békén kell hagyni a halála után, mert ha megzavarod, itt ragad. Csak azért, mert neked kell valami tőle, vagy ki akarsz fejleszteni egy képességet... Nem arról van szó, hogy veszélyes, hanem arról, hogy nekem úgy tűnik, te ezt mégiscsak jó bulinak találod. Nem az.

2016. okt. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy már bocs! Nekem amikor a dédmamám halt meg utána vissza járt a szelleme és elég durva dolgokat csinált! Mi is haza huztuk az úrnáját. Aztán kb 3 hét rettegés után fogtam és az összes holmiját eltűntettem az úrnával együtt a lakásból! Utána meg szűnt minden hál isten! Te meg még azt akarod elérni hogy vissza járjon a szelleme! Amúgy meg ha ennyire nem értesz hozzá azzal nagy bajt is csinálhatsz! Így nem az ő szellemét fogok megidézni hanem valami gonosz lélek fog el menni hozzád és az utána addig ott fog kísérteni amíg egy hozzáértő ember el nem kűldi! De ha neked ez kell akkor egészségedre!
2016. okt. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!