Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ma háromszor láttam az 555...

Ma háromszor láttam az 555 szám sort van valami üzenete kell foglalkozni vele?

Figyelt kérdés
Szoktam figyelni a számokat sokszor vagyok úgy hogy a mikrón vagy telefonon laptopon pont akkor nézek az órára amikor pl.2:22 vagy 16:16 ezeket sem tudom jelentenek e valamit mást is foglalkoztat ez már kezdek bekattani ettől
2016. okt. 28. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Telepátiával érzékelhetjük ha az óra egy érdekes számsort mutat és oda nézünk. Nálam is gyakran előfordul például a Pi értékénél, 3:14 időpontban.

Amúgy az 555 típusszámú IC talán a legközkedveltebb és legsokoldalúbb a hobbi áramkörépítők körében. Például egy fényjáték a sok közül:

[link]

2016. okt. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólónak igaza van csak nem telepátiával veszed észre hanem tudat alatt. A szemed sarkából pont rálátsz az órára ,mikróra,stb. és mikor valami érdekes szám van rajta akkor ráfókuszálsz. Attól még hogy te nem koncentrálsz rá valamire még az agyad látja és fel is dolgozza. És ha érdekes, akkor odanézel,ha nem nem. Ha pl. valami hirtelen mozgás van a perifériás látóteredben és csak úgy bambulsz, vagy közben olvasol,tv -t nézel,ilyesmi, akkor is oda fogsz fordulni,pedig nem koncentráltál a dologra viszont túlélési szempontból nem elhanyagolható ha "tudat alatt" ezt azt azért még érzékelsz. Azzal,meg hogy kezdesz bekattanni tőle még jobban rá fog koncentrálni az agyad. Megnyugtatásként nekem is sokszor van ilyen. Meg másoknak is.
2016. okt. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!