Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak a sors által kiválaszto...

Vannak a sors által kiválasztott emberek?

Figyelt kérdés

2016. nov. 3. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs sors. Ha már azt nem, de a kiválasztottat minimum definiálhattad volna.
2016. nov. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
én pl hiszek a sorsban, nevezzük véletlennek is akár. De nem abban, hogy meg van írva a nagy ő, hanem h találkozhatsz vele. Aztán rajtad múlik. Vagy vmi ilyesmi. Hiszem, hogy aki hajlandó tenni érte, elérheti álmait.
2016. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:
Kiválasztott mire? Pl. egy feladat elvégzésére? Ez esetben mindenki kiválasztott.
2016. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenki az. Nem csak emberek. Minden az.
2016. nov. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem az ezotéria szerint, de szerintem a sors -vagy az ember eleve adott tulajdonságai- valahogy meghatározzák, hogy mire van kiválasztva, vagy mi a sorsa.


Mondjuk, vannak emberek, akik egész életükben mások alá tesznek, talán észre sem veszik, és csak mások hasznára élnek. Ha úgy tetszik, kihasználják őket.


Mások meg, talán ők sem tehetnek róla, de folyton hasznot húznak a többiek munkájából, fáradozásaiból, jóindulatából.


Én úgy látom, hogy még ha ki is akarunk törni a ránk eső szerepből, csak addig sikerül, amig nagyon figyelünk rá.


Ha a kiválasztotton kivételeset értesz, azt nem tudom. Nem biztos. Egy adott helyzetben bárkiből válhat kivételes ember, teljesen véletlenül, akaratlanul.

2016. nov. 21. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!