Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van olyan cég, amelyik a...

Van olyan cég, amelyik a kuncsaft által kiválasztott egyedi célpontokat összekötő világkörüli utazások szervezésével foglalkozik?

Figyelt kérdés

2015. dec. 7. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Aki ezt a mai világban nem tudja magának megszervezni az maradjon a szobában és nézze a TV-t.

Amúgy szerintem bármelyik iroda hajlandó arra hogy a balf.szokat jól lehúzza.

2015. dec. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

gratulálok az értelmes hozzászóláshoz, jobb ha csöndbe maradsz


sok indokot tudnék mondani, hogy miért jó


de elég annyi, hogy a te érvelésed alapján be kéne zárni az összes utazási irodát


egyébként én sem vettem még magánszemélyként igénybe soha utazási irodást, de ez nem jelenti azt, hogy nincs létjogosultságok, mint ahogy az könnyen belátható

2015. dec. 7. 15:50
 3/7 anonim ***** válasza:

2015-ben egy internet elérés kell ahhoz, hogy két célpontot összekötő bármit megvegyél.

Az utazási iroda pedig a lúzerek terepe.

De ha gondolod és konkrét kérdésed van, szívesen válaszolunk.

2015. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező jól gondolom,hogy te valami vilag körüli út félét szeretnél!?És egy ilyen dolog után itt érdeklődsz?!Szerintem gyorsan keress valamilyen másik hobbit.....
2015. dec. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

két pont között a legrövidebb és legolcsóbb út megtalálása adott időpontban nem jelenti azt, hogy több pontot összekötő útvonalat is optimálisan meg tud valaki szervezni


én nem akarok világkörüli útra menni, ellenben feltettem egy kérdést, és ha valaki arra tud válaszolni, akkor azt hálásan megköszönöm

2015. dec. 7. 20:09
 6/7 anonim ***** válasza:
Van olyan cég - van, utazasi irodanak hivjak oket... :D
2015. dec. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

igen, van.

Remélem ez megfelelő válasz. :-)

2015. dec. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!