Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy valakinek...

Létezik olyan, hogy valakinek nincsen karmája?

Figyelt kérdés

2016. nov. 8. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha elfogadjuk a reinkarnációt, a sorozatos újjászületés tényét, akkor EL KELL FOGADNI a Karma létét is!

A reinkarnáció a lélek tanulását biztosítja, ami maga a Karma.

2016. nov. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha létezne, nem lenne fizikális létben, így nem létezne.
2016. nov. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Miért, létezik olyan, hogy van?
2016. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Létezik olyan, de az már nem valaki, hanem senki, aki felébredése óta nem azonosul a test-elmével.
2016. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
Te mire gondolsz karma alatt?
2016. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Talán igen, ha már feloldotta az önmaga által létrehozott karmát, meghaladta a földi leckéket, és ezért nem hoz létre további karmát. Mondjuk tudatosan és segíteni van itt.
2016. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
igen van olyan még nekem sincs meg majd utolsók között megveszem ipből vagy meg se veszem
2016. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
77%

Elöljáróban szögezzük le, ez ugyanúgy nem egyéni vélemény kérdése, mint az sem, hogy létezik-e a Holdnak másik oldala. Van, és ez a tény. egyféle univerzális működésnek gondolhatjuk, hogy van karma.


Ehhez hasonlóan, a karma visszahatást jelent. Minden jó, szenvedélyes, vagy tudatlan cselekedet magával hozza a visszahatását is, vagyis valamiféle "gyümölcsöt terem". Ez a szemlélet a mai modern tudománytól sem ismeretlen. Newton fizikája is pont erről beszél: minden erőnek megvan az ugyanakkora mértékű, de ellentétes irányú visszahatása. Akkor beszélhetünk arról, hogy valakinek nincs karmája, ha már a lelki önmegvalósítás útján nagyon messzire jutott, maga mögött tudott hagyni mindenféle testi önazonosítást. Megéli, hogy ő egy örökké való lelki lény, aki történetesen egy fizikai testen át fejezi ki önmagát. Az ilyen személy teljes kontroll alatt tudja tartani a test követelőzéseit. Nem a test igényi szerint cselekszik, hanem a lelki hasznot akarja megélni minden tettével.


Összegzésképpen elmondhatjuk, hogy annak a személynek nincs karmája, aki nem az anyagi életszemlélet/vágy szerint cselekszik, és lelki gyakorlatain át megtisztult előző cselekedetei összes visszahatásától. Magyarán, baromi ritka jelenség :-)

2016. nov. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Most csendben elmesélem, hogy nekem nincs karmám. El kellett telnie néhány felnőttkori évnek mire rájöttem "mi a baj". Nincsenek súlyos következményei az életemnek. Nem kapok vissza se jót se rosszat hátsó szándékból. Amit akarok sikerül amit nem az nem. Nem érzem emiatt se boldognak se szomorúnak magam, csak haladok a saját filozófiám irányába, hogy segítsek másokon, hallgassam őket, és a világmindenség megértésének kulcsát kutassam. A karmáimat keresve sem találom, pedig tettem már jót és rosszat is. Nem karmikus életre születtem. Hanem arra hogy más emberekről, állatokról, tájakról, növényekről érzésekről betegségekről ásványokról fizikáról kémiáról spiritualitásról tanuljak. Jelenleg is ezt tervezem magasabb szintre emelni. Ezért nincs és soha nem is volt saját karmám. Indigo - (lélek színe, avagy aura) - is vagyok, gyerekkoromban nem vette ezt észre senki, pedig nagyon sok árulkodó jel volt, így nem volt lehetőségem fejleszteni a tudásomat, a szüleim rossz karmája miatt akik minden törvényt magukkal hordoztak, ami rám vetült ki, az életutam elfolytására, amiből később találtam kiutat. Ezért soha nem irattak be semilyen foglalkozásra, sportra, nem kaptam útmutatást, motivációt, ami egy indigo vagy kristály gyermeknek "kis sorsdöntő csapás" az életútjára. Sokan vannak akiknek nincs saját karmájuk, akik tudatában van ennek és akik nem, akik nem értik miért más az emberek lelke, célja, mint sajátjuk, és akik még túl fiatalok, hogy tudatosságra ébredjenek. Végül akik súlyos próbáknak esnek áldozatául a karma által. És szerintem itt még nincs vége. A karma nélküli gyermekeknek nehéz a gyermekkoruk, a szülők minden karmájukat átadhatják ha azok állandó negatív módokon nyilvánulnak meg, mivel ők döntenek a gyermekük élete felett. Sajnos ezt sokan nem tudják de fel fogni sem tudnák, hogy ha pálcát törnek egy ilyen személy feje felett, arra a karma reagál, jól vagy rosszul. A karma nélkül élőknek van egy különleges képességük mégpedig a pszichikus önvédelem. Ezért nem szabad egymást bántani, sem testileg sem érzelmileg, mert a negatív karmák sokszorosódnak, még akkor is ha azok nincsenek összefüggésben egymással! Nagyon jó példa a mostani társadalomra tekinteni összességében, ahogy minden előlény viszonyul egymáshoz.
2023. aug. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!