Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Usps-el rendeltem valamit és...

Usps-el rendeltem valamit és tegnapelött azt írta ki a tracking number h Amsterdamban van és hogy már elhagyta és uton van a cél felé de nem kaptam mar 2 napja semmi új információt én valakinek nincsen tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

#USPS #Usa rendelés
2016. aug. 22. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor úton van.
2016. aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

" tegnapelött azt írta ki a tracking number h Amsterdamban van és hogy már elhagyta és uton van a cél felé de nem kaptam mar 2 napja semmi új információt"


Tegnapelőtt SZOMBAT volt, TEGNAP VASÁRNAP, ezért nem kaptál 2 napja semmilyen információt.

És bocs, nem "kiabálok", csak nem tudom, miért nem képesek z emberek felfogni, hogy VASÁRNAP NINCS POSTA, NINCS FUTÁR, NINCS BANK, stb. Azt hiszem, mégiscsak vissza kéne vezetni azt a vasárnapi boltzárat, hogy jobban érzékeljék az emberek: a vasárnap = pihenőnap.

2016. aug. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én ezt értem és igazad is van de elvileg felraktàk egy gépre én azt hittem hogy rögtön Magyarorszàgra hozzàk de ùgy tűnik hogy nem.de ma viszont munkanap van és elvileg a csomagom megerkezett valahova amirol en ma nem kaptam értesítest bár szerintem én aggódóm túl elég fontos lenne ez a csomag és elég értékes is nagyon sok rémtörténetet olvastam a magyar postáról ezért félek is egy kicsit
2016. aug. 22. 23:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a csomagod ma valahova megérkezett több ezer másikkal együtt és arra vár, hogy beregisztrálják a rendszerbe. Ez nem biztos, hogy az érkezés napján megtörténik, illetve van olyan is, hogy az információ nem azonnal látható a nyomkövető oldalon.
2016. aug. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mivel a keresőszavak között azt írtad, hogy Usa rendelés és hogy elég értékes, ezért jó eséllyel hosszabb ideig fog tartani a dolog - hiszen vámot és ÁFÁ-t kell majd fizetned rá - ezt pl. tudtad? (2-es)
2016. aug. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!