Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez mégis hogy az ördögbe...

Ez mégis hogy az ördögbe lehetséges?

Figyelt kérdés
Hallotam erről a Morgan Robertson nevű íróról és hallotam hogy a titanic tragédia előtt 14 évvel leírta hogy egy Brit elsüllyezthetetlennek hitt luxushajó egy áprilisi napon éjfélközeli időpontban elsüllyed és minden passzol az áprilisi időpont az éjfélközeli időpont és az is hogy elsüllyezthetetlennek vélt mindent szóról szóra leírt és még az is benne volt hogy nem gondoskodott elgendő mentőcsónakról és a hajó regénybeli neve Titan ez hogy a fenébe lehetséges? Azért ekkora véletlen egybeesést én nem tudok elképzelni ez az ember megálmodta vagy mi? Én itt már bármit el tudok képzelni

#Titanic #Morgan Robertson
2016. nov. 10. 12:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Erről még nem hallottam, másról igen. Állítólag a Titanic indulása előtti éjjeleken többen arról beszéltek, hogy álmukban látták a hajószerencsétlenséget, ezért sokan akik mentek volna, végül nem is mentek el az útra, mert az álom valóságosnak látszott, és féltek az úttól.


Vannak furcsa dolgok...

2016. nov. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ezek az emberek, cikkek csupán szenzáció hajhászás, mint pl Pio Atya, vagy a vak öregasszony látomásai, kitalációk, amivel hülyítik az embereket.
2016. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
93%

Nem mindenre tudjuk a választ! El kell fogadnunk, hogy nem vagyunk olyan nagyokosak mint amilyennek gondoljuk magunkat.

Egy kis porszem a sivatagban- kb. ilyenek az emberek, csak azt nem tudják elfogadni, hogy amit nem értenek, az attól még létezhet.

Valószínű, hogy nem is kell nekünk mindent érteni,mert veszélyesek lehetnénk nemcsak önmagunkra nézve, hanem a "sivatagra/ szerkezetre " is.

2016. nov. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
70%
A Prometeus válságot 1977-ben írták, Csernobil előtt 9 évvel. Ez is furcsa.
2016. nov. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Verne Gyula is a technikai jövőbe látott.
2016. nov. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Prekogníció, nagyon sokan átélnek ilyet.

Hogy ez hogyan lehetséges, azt nem tudja még az emberiség, mindenesetre elvitatni, hogy létezik, nem egy bölcs nézet.

2016. nov. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Féltek az emberek mert a tudatukba lejàtszödott az hogy ők az elsők akik ilyen hajóval utazhatnak és sztem ez olyan mintha kisérleti alanyoknàl próba szerencse ki tudja hogy életben maradnak e vagy sem !
2016. nov. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

örülök az észrevételednek. te már előbbre vagy a lényeglátásban, mint a hitetlenek,materialisták.

Csak így tovább!

2016. nov. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A kollektív tudattalan lehet a magyarázat. Abban minden benne van ami valaha volt van és lesz. Vannak akik hozzáférnek ehhez az információhoz valamilyen módon.
2016. nov. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyszerre van jelen, mult, jelen ès jövő. Mindenki elèrheti a szüksèges információkat ha a figyelmèt ráirányítja.
2016. nov. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!