Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen a pokol?

Szerintetek milyen a pokol?

Figyelt kérdés
A kérdés azokhoz szól akik hisznek benne annak nem kell válaszolni aki nem

2016. nov. 18. 20:58
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én hiszek benne. Itt van a Földön: versengés a munkáért (=kajáért+fűtésért), háborúk, egy nagyon nagy fájdalommal járó hosszú betegség. Vagy egy rossz munkahely, egy rossz család. Ez mind pokol.

De ha megállsz, szembenézel vele és elfogadod, megtapasztalod, akkor tanulsz általa, ugyanúgy szenvedsz, de tapasztaltabb leszel.

Szembenézni a legnagyobb félelmeiddel, na az a pokollal való szembenézés. Ez a legtöbb embernél a halálfélelem.

2016. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat jöhetnek még
2016. nov. 20. 15:33
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Napi tizenkét órában követ törni a bányában.EZ a paradicsom ahoz képest,ha a szerelmed sulyos beteg,és

őrlődsz mit tegyél érte,hogy meggyógyuljon.Na ez a pokoli.

2016. nov. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

#7 Meghallgattam, szerintem az inkább egy barlangfürdő, vagy élményfürdő lehetett. :D Oda is írtam a YouTube-ra.

Szerintem is ez a pokol, ahol most vagyunk. Küzdünk a túlélésért, miközben tudjuk, hogy úgyis halál vár ránk a végén.

2016. dec. 3. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 világvége1 ***** válasza:
A pokolban gonoszok vannak, akik bántják egymást és magukat. Szenvednek ezért aztán az egyre fokozódó bűntudat miatt is – ahogy szaporodnak a vétkeik.
2020. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

#7

#14


Nagyon komoly kutatások miatt felfedezés, hogy ez a felvétel loopova van folyamatosan, mint egy hangfelvétel.


Na ez a vicc kategória.

2022. szept. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Valojaban a foldi elet a pokol.

Hisz itt lehet szerelem, paraznalkodas, lopas, hazugsagok.

A menyorszagban ilyen nincs.

Isten, akit szeret magahoz veszi , majd merlegel maradhat -e a menyben vagy ujjaszuletik itt a foldi pokolban.

Ezert van az , ha Pl beszelgetsz egy 20 evessel ,akkor azt erzed, mintha 100 eves lenne, mert olyan oreg a lelke.

Azt is olvastam valahol, hogy a csaladok lelke egyutt vandorol.

Pl lehet most az apam az apa, de a kovetkezo eletben a fiam lesz.

De ez Csak az en velemenyem

2022. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#17

Ateista vagyok, de szerintem a jelenlegi létezésünk a pokol és mennyország egyben.


Mi döntünk mit szeretnénk.

Lehet neked már sosem lesz jobb, de ha dolgozol érte akkor a jövő nemzedéke tuti jobban fog járni.

2022. szept. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Mindenkinek olyan a Pokol, amilyennek érzi.

Lehet lángoló kénköves tavakban fürdeni, de lehet dermesztő hideg is. (Hiszen az Isten mindenható, ha akarja, a Pokol egy részét akár eljegesítheti is.)

2022. szept. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!