Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért fájdul meg a fejem, ha...

Miért fájdul meg a fejem, ha fekrakom a holdkő karkötőmet?

Figyelt kérdés
Már annyiszor próbáltam tisztítani, tölteni, gondolván hogy ott van probléma. Ha felveszem a karkötőt kb 15 perc múlva hasogat a fejem.
2016. dec. 9. 12:38
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
39%
az a kevés eszed próbál tőled szabadulni...
2016. dec. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
45%
Értelmes ember ilyenkor - még ha el is hiszi ezt a holdkő-baromságot - nem venné fel a karkötőt. Bár gyanítom, ez a te problémádat nem oldaná meg.
2016. dec. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Normális kérdést raktam fel, nem is értem, hogy miért válaszolt, ha nem ért hozzá, illetve ha ilyen rosszindulatú.

Így láttatlanban maradjuk annyiban, hogy mindenki abban hisz, amiben szeretne.

Abba -,hogy Ön szerint nekem kevés ész adatott meg-inkább ne menjünk bele.

2016. dec. 9. 13:03
 4/38 A kérdező kommentje:

Kedves második!

Pusztán csak arra lettem volna kíváncsi, hogy miért okoz fejfájást a karkötő vagy egyáltalán az okozza-e.

Nyílván, ha fáj tőle a fejem nem hordom, csak próbálgatom.

2016. dec. 9. 13:09
 5/38 anonim ***** válasza:
50%
Vagy szimplán szorítja a csuklódat és bas2ogatja a vérkeringésedet...
2016. dec. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
Ha hiszel az összefüggésben, akkor az általad hitteknek az ellenkezője is előfordulhat, azaz amikor picit már kezd fájni a fejed, de tudatosan nem érzed még,akkor a holdköves karkötőt veszed fel és láss csodát az addig nem érzett fejfájás rövid időn belül jelentkezik.
2016. dec. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
71%
Kedves Kérdező. A második voltam, próbálom tisztelettudóbban és egyértelműbben elmondani. Tehát: attól, hogy az ásvány (akár eredeti, akár utánzat) a karján van, nem fejt ki semmilyen hatást az egészségére, de fejfájást biztosan nem okoz. Úgyhogy hordhatja, ha tetszik, de más jelentősége nincs.
2016. dec. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
29%

Mert placebo, és nálad az sem működik. Gondolj bele: egyszer jártak a Holdon "állítólag". Hogy hozhattak volna le annyi követ, hogy olcsó karkötőket készítsenek belőle?

És most ide a 0%-om!

2016. dec. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 Legoman ***** válasza:
59%

Próbáltad már azt csinálni, hogy ha nem figyelsz arra, hogy elkezd-e fájni a fejed, hanem egy napig magadon tartod, akkor amikor eseménydús a napod van?

Ha elfeledkezel róla, és nem fáj a fejed, akkor nem a kő okozza, csak bebeszélted magadnak, és úgy érezted mintha fájna a fejed.

2016. dec. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 Andizsuzsi ***** válasza:
35%

És most ide a 0%-om!


Tőlem megkaptad, mégpedig azért, mert olyan dologhoz fűzöl pikírt megjegyzést, amiről halvány ibolyád sincs, és a fáradságot sem veszed, hogy utánanézz, mielőtt megszólalsz.

A holdkő nem a Holdról származik.

2016. dec. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!