Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért fájdul meg a fejem, ha...

Miért fájdul meg a fejem, ha fekrakom a holdkő karkötőmet?

Figyelt kérdés
Már annyiszor próbáltam tisztítani, tölteni, gondolván hogy ott van probléma. Ha felveszem a karkötőt kb 15 perc múlva hasogat a fejem.
2016. dec. 9. 12:38
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
0%
nyugi 10es te is kaptál tőlem hiszen jobb adni mint kapni...
2016. dec. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
12%
10:Andizsuzsi. Van fogalmam az emberekről, az emberi értékekről. Ezen nem segít se holdkő, se ametiszt. A beszélgetés azonban sokat javít.
2016. dec. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 Andizsuzsi ***** válasza:
91%

"A beszélgetés azonban sokat javít."


Ja, ha neked ez a beszélgetés, hogy dobálózol számodra ismeretlen infókkal, csak rajta.

2016. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Mutatsz róla képet?:)
2016. dec. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 Andizsuzsi ***** válasza:
54%

"nyugi 10es te is kaptál tőlem hiszen jobb adni mint kapni..."


Ha ez helyretette a lelki egyensúlyodat így péntek délután és feloldotta benned a heti stresszt, váljon egészségedre. Aki jobbító szándék nélkül ír marhaságot egy olyan kérdéshez, amiről fogalma sincs, azt lepontozom. A pontozás erről szól. Az a kérdés, hogy honnan van annyi holdkő, amennyit árulnak, amikor egyszer? járt csak ember a Holdon, pont a haszontalan válasz kategóriája.

2016. dec. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
21%

Na elég ebből! :D:D

*

Véleményem szerint: nincs összefüggés a holdkő karkötő és a fejfájás között.


ne fáradjatok: ez 100%

2016. dec. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

Andizsuzsi. Én nem haragszom rád. Pont lexarom,hogy értékelsz. Nem vagyok fetisiszta, és nem hiszek az ezotétiában. Magam életét tudással megjobbítani akaró ember vagyok. Nem kérdezgetek kártyákat, hanem teljesítek.

De egy ezoterikusnak ez rossz. Én sem bántottalak,higgy, amiben szetetnél, de ha kérhetem, ne elmebeggé minősíts .

2016. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 Andizsuzsi ***** válasza:
36%

"de ha kérhetem, ne elmebeggé minősíts"


Nem minősítettelek egyáltalán. Azt mondtam, hogy olyan dologhoz szóltál hozzá, amiről nincs információd. Ez tény, nem minősítés. És semmi köze még csak az ezotériához sincs. Én sem hiszek benne, ettől függetlenül a holdkő egy, a Földön található ásvány, nem a Holdról származik. Ennyi.

2016. dec. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
39%
Nekem az ilyen kérdésektől fájdul meg a fejem.
2016. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 Andizsuzsi ***** válasza:
0%

"ne fáradjatok: ez 100%"


Megkaptad :)

2016. dec. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!