Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a vémeényetek a kvantumifiz...

Vietinghoff kérdése:

Mi a vémeényetek a kvantumifizikai Matrx Drops Computer-ről?

Figyelt kérdés
Tudományosan megalapozottak az energia és információs mezők mérésére kitalált kvantumfizikai mérőeszközök? Vélemény, tapasztalat?

2016. dec. 16. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön Zoltán kvantumifizikus és sztatoszférikus magasságokba emeli a kérdés színvonalát.
2016. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noblesse Oblige ***** válasza:

Engem érdekel a kvantumfizika, úgyhogy utána néztem mi is ez az MDC... és hát egy biztos. Hogy ez az ember olyan hitelességgel adja el, hogy ő ért a kvantumfizikához, hogy én mellette már kész Einstein vagyok!


Ennyi gyökérséget összehordani! Igen lehet mérni kvantumrészecskéket. Igen, ehhez spéci módszerek kellenek és nem víz. Mérő eszközök.


Arról nem is beszélve, hogy ha beírod Kovács Magyar András (feltaláló) nevét a keresőbe, csak 60 000 magyar nyelvű oldal, blog, fórum, hírportál tárgyalja, hogy egy kuruzsló!!!!


Szerintem Youtubon még fenntvanak a kvantumfizikáról szóló dokumentum filmek. Arra jók, hogy nagyon az alapokat értsük, mire jó, miért fontos, hogyan működnek, és milyen korlátaik vannak. Szerintem nézd meg őket, és legalább ilyen olcsó szöveggel téged sem húznak csőbe!

2016. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. dec. 18. 15:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!