Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Képes az ember érezni, ha...

Képes az ember érezni, ha valaki gondol rá?

Figyelt kérdés
Időnként csak úgy belém nyilal, hogy a volt barátomnak fáj, hogy vége lett és épp rám gondol. Már régen lett vége, ő szakított velem, de aztán megbánta de nem kezdtük újra. Valahogy sosem mondta ki, hogy kezdjük újra, csak kerülgette a témát. Már 1 éve van barátnője és nem is beszéltünk azóta. Viszont néha olyan erősen érzem őt, hogy elmondani nem tudom, szinte biztos vagyok benne, hogy mindjárt megkeres. Olyankor mintha a testében lennék, annyira erős az érzés. Érzem a szenvedését, ahogy sír, stb. Itt nem rólam van szó, nem ezt akarom érezni, csak jön valahonnan. Nem túl gyakori. Az új barátnője az a kategória akit nem vesz komolyan (volt már ugyanilyen barátnője, ezt onnan tudom). Lehetséges ez? Ilyenkor valóban történhet ez, hogy ő valóban rám gondol?
2016. dec. 23. 22:05
 1/3 anonim válasza:
92%

Nagyon is lehetséges

Bár az emberek nem szokták komolyan venni, kicsit mégis túl sok az ilyen véletlen: épp ugyanarra gondolunk, épp az eszembe jutottál stb. épp ezért nem maradnak meg az efféle apró emlékek

tényleg nagyon szerethetett, ha ilyen erősen érzed

az emberi agy állati sok dologra képes, te fogékonyabb lehetsz az efféle dolgokra.

2016. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A kapcsolat jó volt nagyon, csak kisebb gondjaink voltak. Nem volt az az őrülten nagy szerelem, de nagyon össze illettünk. Nem nagyon tudta megindokolni a szakítást, hamar hiányozni kezdtem neki. Volt egy elképzelése az ideális barátnőről. Aztán nem lett neki és amikor már nagyon kellett valaki, leállt egy olyannal, amilyenen csak röhögött azelőtt. És többször éreztem, hogy gondol rám és bánja az egészet. Láttam ahogy otthon ül és nézi a képünket, valamint sír. Úgy érzem, utólag értékeli amije volt, vagy nem is tudom.
2016. dec. 23. 23:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Èrzèstudatosság. Lehetsèges. Intuíció lehetsèges.
2016. dec. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!