Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért életveszélyes temetőben...

Miért életveszélyes temetőben szellemet idézni vajon mi történhetne ami más mint otthon idézéskor?

Figyelt kérdés
2016. dec. 27. 15:49
1 2
 1/15 anonim válasza:
96%
Semmivel sem másabb. Mindkettő hülyeség.
2016. dec. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
76%

Tökre összefüggő:

Tini párkapcsolatok és a szellemidézés

Judy Garland megtetszett?

2016. dec. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Gondolom véletlenül ebbe a kategóriába írta. Nem nagy dolog.

Kérdésre válaszolva nem tudom. Gondolom mivel a temetőbe sok a halott. Vagyis ez tünik logikusabbnak bár csak félig meddig hiszek az ilyesmibe.

2016. dec. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Nagyon releváns ez ide. :DDD
2016. dec. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Azt mindjárt gondoltam hogy sok a halott de én olyasmire gondoltam hogy a következmények,az idézőre ráeshet valami,vagy nekidobodik valami kemény?Ez idegesít hogy ismeretlen számomra az egész de amugy meg sose próbálnám.
2016. dec. 27. 22:02
 6/15 A kérdező kommentje:
Neten se találtam rola semmit csakhogy ne tegyük mert életveszélyes mégcsak arrol sem irt a net hogy ha valaki kiprobalná mi lenne utána vele,ki jönne e élve.Nem hiszem el hogy senki nem tud senkit valaki csak probalta mar az életbe valamikor a vilàgba én meg magam nem áldozom fel hogy tudjam.
2016. dec. 27. 22:10
 7/15 anonim ***** válasza:
Règen ha valaki olyat tudott csinálni, mint pèldául hatèkony tápoldat a kerti növènyeknek, akkor ráfogták, hogy boszorkány. Azèrt mert nem a köz hasznára ès az uralkodó hatalom hasznára szolgált a tudása. Ma ugyanez a helyzet.
2016. dec. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
A temetőben nincsenek szellemek. Gondolj bele logikusan, azok, akik ott fekszenek, békében nyugszanak, a lelkük már régen máshol jár. Ráadásul megszentelt föld, hacsak nem egy régi indián temető helyén próbálkozol. De szerintem inkább ne próbálkozz sehol.
2016. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

A régi indián temetők is megszenteltek, csak a saját ritusuk szerint.

A temetőkben "rossz" emberek is elföldeltek, nem tudos azonosítani, hívásodra ki jelent meg.

Biztosan az, akinek mondja magát?

Ha a rosszindulatú szellem tud tárgyakat dobálni a lakásban, gondolod, a temetőben visszatartja magát?

2016. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Tébolyult, a köztes síkon rekedt lelkekről beszélünk, vagy esetleg olyanokról, akik még nem távoztak el. Akinek a teste a temetőben fekszik, az vagy nyugalomra lelt és továbblépett, vagy máshol rekedt a lelke - mert szerinted követte a hullaszállítót meg a sírásót? A léleknek semmi köze a fizikai testhez, ha már egyszer kilépett belőle. Ha a köztes síkon rekedt, akkor ott találkozhatsz vele, ahol meghalt, gyilkosságok helyszínei, csataterek, régi kastélyok... de nem temetők. Ha a még tovább nem lépett lelkekről van szó, kórházakban, patológián tapasztalhatsz érdekes jelenségeket. Persze nem feltétlenül fogsz ilyenekkel találkozni ezeken a helyeken se, de sokkal esélyesebb. Még egyszer mondom, ha valahol nincsenek szellemek, az a temető.
2016. dec. 30. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!