Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyi idő után illik bemutatn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után illik bemutatni a párunkat otthon?

Figyelt kérdés
Ő 16 éves, én 15, egy éve vagyunk jóban, fokozatosan kerültünk közelebb egymáshoz és már 3 hónapja együtt vagyunk. A szüleim tudják, hogy van barátom és, hogy komolyan gondoljuk a dolgot nem csak pár hetes szalmaláng és egyre többet utalgat rá, hogy mi lenne ha egyszer hazahoznám bemutatni.
2016. szept. 11. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
ha mondják akkor nyugodtan,de ilyen 1 hónap után én azt mondom én is ezt gondolom reális időnek.De ha 3 hónap akkor már tényleg lassan be kellene mutatni az urad:D
2016. szept. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 16 évesen az akkor szintén 16 éves barátnőmet igazából nem kellett bemutassam a szüleimnek mert osztálytársak voltunk, meg az anyukáink nagyon jól ismerték egymást, mert ők régen nagyon jó barátnők voltak középiskolában. Persze apáinknak lettünk igazán bemutatva, de az is 1 hónap járás után lett meg. A barátnőm apja alapból féltette a lányát, tehát fel kellett készüljek arra hogy nem lesz annyira kedves velem, de szerencsére nagyon a jó fej oldalát mutatta és bár már 19 éves korunk óta nem vagyunk együtt, de a barátság megmaradt mert közben a család is összebarátkozott, független attól hogy most 24 évesek vagyunk már, neki már van egy 2 éves kisfia és tavaly férjhez is ment a párjához. Nekem is van barátnőm már lassan 3 éve, de mi még nem tervezünk gyereket. A jelenlegi barátnőmet is 1 hónap járás után mutattam be otthon. Igazából hazavittem őt filmezni meg így elhülyéskedni és a szüleim otthon voltak, így bemutattam nekik a barátnőmet, kedvesek voltak vele, ma már nagyon megkedvelték őt. A barátnőmnek csak az édesapja él, ő neki 3 hónap után lettem bemutatva mert ő kamionozik és nagyon sokat van távol 4-5 napon át is, és amikor hazajön akkor is maximum 3 napot van otthon, általában hétköznapokon, de a barátnőm akkor a nagyszülői lakásába költözött át mert a faluból nem tudott bejárni a munkahelyére, és mellette az esti iskola se fért bele úgy hogy időbe hazaérjen.
2016. szept. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

egy hónap szerintem elég idő, de 3 hónap után már valóban illene:)

én anno az exemet kicsivel több mint egy hónap után mutattam be, de pl máskor egy sráccal, akivel a 2. randink előtt találkoztak, akkor is úgy alakult, hogy bemutatkoztak egymásnak. Úgyhogy lényegében nincs olyan, hogy korán bemutatni, ha pedig a párod szívesen megismerné/bemutatkozna, akkor meg nincs miről beszélni, hozzátok össze, akár csak egy otthoni filmnézéssel vagy akármi. Vagy egy randi előtt kb fél órával korábban elmenni érte és bemutatkozni, nem kell ám megbonyolítani, és apró dolgokon aggodalmaskodni:)

2016. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!