Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik valódi varázslás?...

Létezik valódi varázslás? Tárgyak mozgatása gondolattal? Azzonal ható varázsigék? Esetleg valódi varázsigés könyvek?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre köszönöm.

2016. dec. 29. 23:34
1 2
 1/13 piriiiii ***** válasza:
Amit leírsz, az nem valódi varázslás.
2016. dec. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Agykontrolnak hívják !

Én próbálok meditálni ,csak most keztem ,de az biztos ,hogy erre építesz mindent .

Egyszer koncentrálsz és kiűríted a' fejed ellenkező esetben egy tudatos álomba léphetsz be és az szórakoztató dolog .

A' padlón aránylag kényelmes pózban kináld neken úgy jó volt .

Ha tudsz meditálni elkezdheted az agykontrolt .

Az alfa álapotot kell elérni .

Én csak a' kezdő lépést csináltam a' meditációhoz .

2016. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Shai-Hulud ***** válasza:

Ha a felsoroltak közül bármelyik sikerülne, azonnal szóljál, mert kinéz neked egy Nobel-díj. :-D

Nem véletlen ám, hogy a tudomány még egyetlen ilyen esetet sem tudott leírni.

2016. dec. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Persze!

Nézd meg a filmeket a MiniMaxon!

2016. dec. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

olvass Herry Pottert. Abban léteznek.

amúgy nem.

2016. dec. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Se könyek, se eszközök, se varázslatok. Megtèveszt a mèdia ès az oktatás. Ugye ezek bizalmat kapnak, ès kihasználják, vèdve a nagymenők èrdekeit. A varázslás, inkább szerencse. Tudatszintet kell lèpned, hogy elkezdj èrzèkelni. Addig felesleges tárgyakon, eszmèken, prkatikákon rágódni.
2016. dec. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
A tárgyak mozgatása nem varázslat, hanem képesség. Azonnal ható varázsige (ugyan már, ne gyerekeskedjünk, mágiának nevezik) nemigen létezik, ezt úgy értem, hogy lehet, hogy azonnal elkezd hatni, de csak jóval később érzékelhető a hatása. Hetek, hónapok. Varázsigék nemigen léteznek, mágikus technikák igen, és ezeket tartalmazó könyvek is.
2016. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Shai-Hulud ***** válasza:
52%

"Varázsigék nemigen léteznek, mágikus technikák igen, és ezeket tartalmazó könyvek is."


Valóban, az emberek átverésének rengeteg technikája van, és ezekről számtalan könyv jelent már meg.


James Randi 1964-ben írta ki az 1 millió $-os díjat annak, aki ellenőrzött körülmények között bármilyen paranormális jelenséget be tud mutatni. A kiírás 2015-ben járt le, eredménytelenül. Több mint 50 év alatt senki nem tudott ellenőrizhető módon bemutatni valamilyen értékelhető dolgot.


Gondolod, hogy itt a GyK-n fog feltűnni az az ember, aki a díj megpályázása és elnyerése helyett inkább itt teszi közkinccsé mindazt, amit a tudomány nem is ismer? :-)

2016. dec. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%
Több hasznot szerez, ha közkincsè teszi, mint 1000000 dolcsi. Az emberek (akik felfogják ès alkalmazzák) megváltoznak. A tömeg pedig egyre több embert vonz, ha elèr egy bizonyos lètszámot, az válik a normálissá. Ennek következmènye egy jobb világ, egy kellemesebb èlet.
2016. dec. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Shai-Hulud ***** válasza:

@21:29

Álmodj királylány... :-DDD

2016. dec. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!