Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lábrázásra lábvágás?

Lábrázásra lábvágás?

Figyelt kérdés
A nappali lábrázás minek a tünete? Most nem a Jive-ra vagy a Twist-re gondolok. Egyszerű leírást találtam miszerint a rossza alvás miatt aluszékonyság jellemző nappal (pipa, pipa) és a lábrázással tartja ébren magát a szervezet. Ez tök jó, valószínűleg igaz is, de mi lehet a lelki háttere? Mármint a rossza alvásnak sok tünete lehet, mosott szar állapot, depresszió, ingerlékenység, de engem pont a lábrázás érdekelne. Ezo témába nem véletlenül tettem. Előre is köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 3. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne vágd még le! Öncsonkító vagy? Lezsibbadt a lábad, valószínűleg ráfeküdtél hanyag testmozgás miatt van. Tornáz sportolj sokat és nem leszek lábrázásaid. Nem lelki, hanem testi okai vannak, és ne vágd le! Nem bírom a vért.
2017. jan. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kimaradt pár fontos részlet, "tartós" nappali lábrázás, főleg ülő helyzetben. Azaz több napon átívelő jelenség, napi többször, akár egész nap.
2017. jan. 3. 13:02
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem olyankor szokott jelentkezni, amikor több napig alkoholizálok. Az kimerül, alváshiány, sokkal ingerültebb vagyok. Megfigyeltem, olyankor van ez. Vagyis amikor valamilyen módon túl terheled a szervezeted.
2017. jan. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*Az agy kimerül
2017. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tartós egész napos zsibbadásról van szó akkor nincs mese, be kell menni vele és meg kell nézetni, hogy nincs-e valami bajod. Eleve úgy kellett volna kezdeni, hogy kivizsgáltatod és utánna vissza jönni ide, ha az orvos (amit kétlek) azt mondja, hogy ezotérikus nyavalyád van.
2017. jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!