Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek pozitiv lesz?...

Szerintetek pozitiv lesz? (minden lent)

Figyelt kérdés
Szeretnék szellemet idézné és nehogy azt hidjétek h csak szorakozásbol akarom vagy kíváncsiságból....nagyapám szeretném megidézni mer nagyon nagyon hiányzik eés lehet azt gondoljátok h másnak is halt meg valakije de ez nekem olyan mint ha 2 szülőm veszitettem volna el.A lényeg h papám iszonyat jo ember volt és imádott engem.De azt mondjak h ha szellemet idezél akkor bele is halhatsz meg mas is megjelenthet de h szeretett akkor kedves veled nem?és ha nem küldöd el utánna se fog ilyezgetni vagy valami ugye?
2017. jan. 9. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Szellemek nem léteznek. A halál megsemmisülés.
2017. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Rossz kategóriában tetted fel.

Ezt az ezotérián kellene kérdezned.

2017. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válasz felettèbb èrdekes. Sokat mond a gazdájáról.
2017. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3


Na és mit mond róla?

2017. jan. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az ilyen kèrdèseket csak azèrt figyeli, hogy megnyugtassa magát saját igazságának hitelessègèről ès/vagy megvèdje azt. Ennek oka, az önbecsülès bizonyos fokú hiánya.
2017. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5


Ha te mondod...


:D

2017. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele beszélni, max hall téged. Ha már hazatért, tud téged. Ha nem, csak telepatikusan kell hívd. Kb értelmetlen megidézni.

Örülj, odáig fejlődött ahogy ismerted halálakor s vágyd neki jót.

Majd ha meghalsz, beszélhetsz vele. Asdig is ráér. Röpke 80 év. Szinte észrevehetetlenül kicsi idő.

2017. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!