Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10. Dpo negatív facelle...

10. Dpo negatív facelle teszt. Van még esély rá hogy pozitiv lesz?

Figyelt kérdés
Sok olyat olvasok itt hogy másoknak a facelle màr a 9.dpo n is halvány pozitiv
2016. dec. 16. 12:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak a 15. Dpo-n lett extra halvány. 13-14. napon még hófehér lett volna.
2016. dec. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt mindig azok írogatnak, akiknek extra korán vagy extra későn mutatott valamit a teszt.

(9 dpo, meg hogy a nem várt után egy héttel érdemes csak tesztelni...)


Az átlag nem ez.

Az esedékes menstruáció utáni reggelen pozitív szokott már lenni, ha baba van, lehet hogy halványan, lehet hogy erősen.


Csak aki "normál időben" tesztel pozitívat, az nem tesz fel kérdést, meg nem is írnak választ, csak akiknél "máshogy volt".


Az esedékes vérzés napjának reggelén próbáld első vizeletből.

2016. dec. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne ra esély?Nem vagyunk gépek hogy mind ugyanugy müködjünk.nemvárt napján teszteltem extra halványat és inszemmel sikerült.Tehát tudom mikor fogant,felesleges ilyen korán tesztelni és utànna csalodotan nèzni a negativ tesztet,tehát semmi nincs még veszve mert még van pàr napd a nemvártig,drukolok hogy szép csikos tesztet hozzon a Jèzuska😁😁
2016. dec. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2016. dec. 16. 14:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Esély van. 10 dpon 10es érzékenységű teszt negatív volt. 11. Dpon facell és xepil nagyon halvány pozi. Drukkolok.
2016. dec. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!