Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem szemétsége az, hogy úgy...

Nem szemétsége az, hogy úgy születünk le a Földre, hogy magunknak kell rájönni mi az életfeladatunk? Miért nem lehet úgy leszületnünk, hogy tudjuk?

Figyelt kérdés
Mondok egy példát például valakinek az a életfeladata a Földön, hogy letudjon érettségizni. Megfogja csinálni, mert tudja, hogy egy érettségivel a mai világban könnyebb a számára érvényesülni mint nélküle. És ettől még ugyanúgy megszenved vele mintha nem tudná.

2017. jan. 29. 19:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%

Honnan a fenéből veszed, hogy szükségszerűen kell, hogy legyen valakinek életfeladata?


Mi van ha nincs ilyen és nem is kell rájönni?


Honnan veszed, hogy az emberiség létének bármilyen célja lenne az Univerzumban?

2017. jan. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

#10, "...nekünk az is a feladatunk ,hogy felnyissuk más emberek szemét akik már nyitottak erre..."


Vak ne akarjon világtalant vezetni! Mint ahogy az ezoterikus irodalom sajnálatos módon 99%-ban teszi. Aki már tud egy ütőset mondani, az rohan, és tanulmányt, könyvet rittyent, fokozva ezzel a zűrzavart.


Igazi tanítók kevesen vannak. Szerencsés, aki személyesen kapcsolatba tud kerülni ilyennel. A többiek dolga az, hogy élje az életét, tegye, amit tennie feltételezett, és amikor eljön az ideje, meg fogja találni az igaz tanítást, és ki fog nyílni a szeme.


Én senkinek a szemét nem óhajtom kéretlenül kinyitni próbálni. De ha kérné se vállalnám. Továbbra is meggyőződésem, hogy más szemét nem lehet kinyitni, a szemet csak a tulajdonosa tudja kinyitni.

2017. jan. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
Nem könnyű eset megtudni, hogy mi a küldetésünk. Van egy olyan ismeret, hogy amit a szüleink nem fejeztek be, azt a gyermeknek, azaz nekünk kell befejezni, mert mi vagyunk az ő folytatásuk a végtelenben, a teremtésben.Anyám verselt, apám festett, én ezeket az adottságokat örököltem, de se nekik, se nekem nem volt lehetőségem ezt tanulni,gyakorolni,ezért vissza mentem a gyerekkoromba meditációban és azt a választ kaptam, hogy rajzoljak, erre megtanultam a jobb agyféltekés rajzolást és elég jól megy, de nincs időm gyakorolni, helyette 5 perc alatt írok verset már régóta, mert meditáció után azonnal le is gépelem. Aztán vettem egy számmisztikai vastag könyvet és ott végre rátaláltam a küldetésemre: szabadság elérése és összpontosítás.Ezt elfogadom, mert sorsomból adódóan értem el a belső, lelki szabadságot, és gyakorolnom kell az összpontosítást, hogy legnagyobb tervemet megvalósítsam.Minden le van kódolva az emberben, hogy mivé kell válnia.Müller Péter író szerint: ahová a legnagyobb vágy hív, irányít, azt kell csinálni, ez egy belső sugallat,működik,ezt azt utat kell bejárni, nálam bevált és azóta nem keresgélek,igyekszem összpontosítani a célra, mert tudom, hogy az univerzum célirányosan működik, az ember pedig egy kis univerzum.A körülményeim miatt nem könnyű a tervemet véghezvinni, mert időben hátrányban vagyok a 20 éven át tartó karitatív tevékenységem miatt,amit munka mellett végeztem,a küldetés felismerése elég kései,mentségem: a szívem vezérelt és nem az ész.Most azért több a szabad időm, de rossz az összpontosításom a célra, mert óriási tudásvágyam mindig elnavigál más-más tudomány irányába,nem vagyok elég tudatos.
2017. jan. 31. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha tudnád, minden mást is tudhatnál, mert ez mind, ugyanaz. Akkor meg nem lenne értelme leszületni, akkor meg nem lenne értelme kisebb valóban létezni, fejlődésért, akkor nem lenne értelme elkülönítsd saját részeid. Akkor csak te lennél mint legtisztább isten, ki alfában, időn kívül létezik s szereti magát.
2017. jan. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!