Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem szemétsége az, hogy úgy...

Nem szemétsége az, hogy úgy születünk le a Földre, hogy magunknak kell rájönni mi az életfeladatunk? Miért nem lehet úgy leszületnünk, hogy tudjuk?

Figyelt kérdés
Mondok egy példát például valakinek az a életfeladata a Földön, hogy letudjon érettségizni. Megfogja csinálni, mert tudja, hogy egy érettségivel a mai világban könnyebb a számára érvényesülni mint nélküle. És ettől még ugyanúgy megszenved vele mintha nem tudná.

2017. jan. 29. 19:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Ez is a feladat része, hogy magad találj rá
2017. jan. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert valakik elintézték, hogy ne tudjál önmagadról semmit sem.

Egyáltalán nem az élet része az, hogy rájöjj arra mit is keresel itt, ez tévhit.

2017. jan. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
ha tudnád, hogy mi a dolgod, akkor nem lenne értelme... nem az érettségi a "feladatod" hanem, hogy rájöjj ki is vagy valójában...
2017. jan. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Érdekes válaszok. Én is feltettem ezt a kérdést, csak úgy, hogy ha nem tudom mi a feladatom, hogyan fognak elszámoltatni vele, hogy megcsináltam-e. De keresztény háttérből jövök, ott meg nem volt ilyen leszületés előtti ígéretesdí. Úgyhogy én sem értem. Az, hogy valaki érettségizzen, tv-szerelő legyen, elég gyenge küldetésnek látom. Szerintem a feladat valami olyan lehet, ami sokaknak hasznára van, nem saját élvezetre. Aztán ki tudja, mondjuk én hülye vagyok.
2017. jan. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég karcsú életfeladat az érettségi. Jó esetben az 18 éves korodra megvan. Utána csak vakarod a segged? Hiszen teljesítetted a "küldetésedet"...
2017. jan. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem ismétlem meg a #3-as válaszolót, vele értek egyet.
2017. jan. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kevered a Kecsesen Ringó Fecskét a Recsegve Fingó Kecskével!

Nem RÁJÖNNÖD kell az életfeladatodra, hanem szabad akaratodból úgy élni életed, hogy az magasabbrendű legyen előzőnél!

Kérdezni kell, nem kijelenteni!

2017. jan. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
6-os, akkor te is tudod már azt amit én ugye?:) felnyissuk a szemüket? :)
2017. jan. 30. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#8-as, más szemét nem lehet felnyitni, a szemnek magától kell kinyílnia.
2017. jan. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem gondolod, hogy akik az ezotéria körben írogatnak ki kérdéseket mind erre vágynak? ha az író nem adja ki a könyvét te tudnád azt amit most tudsz? megtarthatta volna magának és gondolhatta volna ő is így, hogy: ébredjetek fel magatoktól.. segítség nélkül... én úgy gondolom, hogy nekünk az is a feladatunk ,hogy felnyissuk más emberek szemét akik már nyitottak erre, nem csak az, hogy megéljük a tudásunkat...
2017. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!